Potreby na prebaľovanie

4 Položky

petit

Látkové plienky Petit Lulu nájdete vystavené aj u nás na predajni

Prečo si vybrať látkové plienky Petit Lulu?

všetky produkty sú vyrábané z atestovaných materiálov vhodných pre deti do troch rokov od začiatku výroby plienok, flexibilne reagujeme na Vaše požiadavky a vďaka Vašej spätnej väzbe, intenzívnemu testovaniu na deťoch, sú teraz látkové plienky a ostatné výrobky Petit Lulu veľmi kvalitným a osvedčeným produktom na českom a slovenskom trhu sme malá česká rodinná firma a všetky produkty šijeme v Čechách snažíme sa udržať ceny, tak aby boli naše látkové plienky a ostatné produkty dostupné pre všetky maminky.

Doporučená plienková výbavička alebo čo budete potrebovať?

Aby ste s plienkovou výbavou pohodlne vystačili (plienky ste stihli vyprať a usušiť), je prepočítané, že na plné látkovanie je treba cca 24 savých plienok (či už vnútorných sio plienok, alebo nohavičkových, viacvrstvových), 3-5 vrchných nepromokavých nohavičiek. S menším počtom si vystačía maminky, ktoré majú sušičku. Látkové plienky možno používať i v kombinácií s jednorázovými, potom stačí 12 savých plienok, 2 vrchné nohavičky.

Uľahčiť výber Vám pomôžu i naše doporučené sady (za zvýhodnenú cenu). Nájdete medzi nimi i testovacie sady, ktoré Vám umožnia si naše výrobky najprv „chytiť". Vo Vašej výbavičke by nemali chýbať separačné plienky, šikovné sú tiež nepremokavé prebaľovacíe podložky a pre maminky vložky do podprsenky.

  

Kompletný sortiment plienkového systému BambinoMio nájdete vystavený aj u nás na predajni

Stále více rodičů se dnes rozhoduje pro látkové pleny, které považují za nejlepší způsob péče o své dítě. Říká se jim vícekrát použitelné, látkové, prací, opravdové nebo také bavlněné plenky. Bez ohledu na název jde o moderní, ekologickou alternativu k jednorázovým plenkám. Značka Bambino Mio je založená na hodnotách, které přinášeji kvalitu, pohodlí, maximální funkčnost a v neposlední řadě také styl. To je spolu s neustálým zlepšováním hlavním důvodem, proč tvrdíme, že nabízíme ten nejlepší plenkový systém, který je na trhu dostupný. Bambino Mio nabízí ucelený plenkový systém vhodný od narození až do doby přechodu na nočník. Naše plenky jsou 100% bavlněné, nádherně měkké a přirozeně absorbující. Navíc jednoduché a snadné na použití, doplněné praktickým příslušenstvím, které zvyšuje jejich hodnotu. Viac o BambinoMio a životnom prostredí a úsporách si prečítajte tu

Výrobca:

Zobraziť:

Prihlásenie