Kiddy Phoenixfix Pro 3 2018

Kiddy Phoenixfix Pro 3 2018

Autosedačka Kiddy Phoenixfix PRO 3 sa stala víťazom celoeuropských nezávislých testov bezpečnosti detí v autosedačkách s historicky nejlepším výsledkom 1,4 v kategorii 9-18kg. Test provedl německý automotoklub ADAC ve spolupráci se spotřebitelským časopisem Stiftung warentest. Pohodlné bočné opierky hlavy zabraňujú náklonu hlavy na stranu a pritom dieťaťu ostáva dobrý výhľad von.

  • Cena: 279 € s DPH

Dostupnosť: 7-10 dní

Výrobca: Kiddy

Len jednou rukou výškovo nastaviteľná opierka hlavy, ľahko a rýchlo do optimálnej polohy z hľadiska bezpečia a pohodlia. Vylepšená účinnosť bočných chráničov ramien, zvýšená ochrana pri bočnom náraze. Špičkový, kinetickú energiu absorbujúci materiál v oblasti hlavy, ramien a panvy (Honey Comb V2) zvyšuje ochranu pri bočnom náraze. Nastaviteľná odpočinková poloha spríjemní dieťaťu cestovanie, u dlhších ciest je nenahraditeľná, pre nastavenie sa používajú k-fix konektory. Kiddy k-fix úchyty pre jednoduché a isté upevnenie k systému isofix vo vozidle. Zoznam kompatibilných vozidiel priložený k sedačke. Počítačová simulácia, optimalizovaný ochranný pultík Kiddy zvyšuje bezpečnosť a ochranu pri čelnom náraze. Nastaviteľná výška sedenia, za pomoci skladacieho vankúšika ľahko nastavíte optimálnu výšku sedenia dieťaťa v závislosti na jeho telesných proporciách. Praktický zasúvací mechanizmus pre k-fix úchyty umožňuje ukrytie úchytov do sedačky a jej bezproblémové použitie vo vozidlách bez isofixu. Príjemná klíma v sedačke, ventilující poťah Thermo - Tex schválená do lietadla - aj v lietadle môžete pre svoje dieťa použiť jeho obľúbenú autosedačku Phoenixfix, ktorá je schválená do lietadiel. AGR atest - nemeckej združenie odborníkov z oblasti prevencie a liečby ochorení chrbta, certifikuje výrobky znižujúce negatívne vplyvy na chrbát svojich užívateľov. Firma Kiddy získala tento certifikát pre väčšinu svojich autosedačiek a tiež pre Phoenixfix pre. Ľahká ako pierko - veľmi nízka hmotnosť uľahčuje inštaláciu a manipuláciu so sedačkou. Šetrí sa tak chrbát rodičov a znižuje zaťaženie v prípade nehody.

Alternatívne produkty

Autosedačka Kiddy Guardianfix 3 2018

Autosedačka Kiddy Guardianfix 3 2018

Dostupnosť: SKLADOM

  • 339 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info