Autosedačka Britax-Römer Dualfix i-Size - 2018

Autosedačka Britax-Römer Dualfix i-Size - 2018

novinka Candies odporúča

0-18kg (40-105cm) Autosedačka Britax-Römer Dualfix i-Size. Autosedačka je ďalšia sedačka z rodiny i-size, čo znamená, že zodpovedá najprísnejšej bezpečnostnej norme ECE R 129 (i-Size). Vylepšená bezpečnosť, pohodlie a jednoduchosť používania. DUALFIX i-SIZE ponúka jedinečnú kombináciu jednoduchého používania, pohodlie pre dieťa a maximálnej bezpečnosti.

  • Cena: 445 € s DPH

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: Britax

Vďaka 360 stupňové rotácii je jednoduché otočiť sedačku z polohy proti smeru jazdy do polohy v smere jazdy a obrátene, aby bolo nutné ju dávať dole a opäť nasadzovať. Navyše možno sedačku ľahko otočiť k otvoreným dverám zaparkovaného auta, aby ste mohli svoje dieťa ľahko usadiť a pripútať. Potom stačí otočiť sedačku späť do požadovaného smeru až zacvakne a môžete vyraziť.

Prispôsobiteľná ochrana proti rotácii

Systém ochrany proti rotácii pomáha predchádzať naklonenie sedačky v prípade nárazu a dá sa upraviť o celých 8 stupňov. Vďaka tomu môžete sedačku ľahko prispôsobiť operadlu vo vozidle a poskytnúť tak svojmu dieťaťu 10% miesta na nohy navyše.

Špičková ochrana proti bočnému nárazu

Integrovaná technológia SICT inside poskytuje vášmu dieťaťu špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu. SICT inside chráni vaše dieťa pred nárazom a zároveň pohlcuje energiu, ktorá na nich pôsobí. Nemusíte nič prispôsobovať alebo upravovať - ​​SICT inside je pripravená vždy, keď ju potrebujete.

Predĺžená pozície proti smeru jazdy

Autosedačky s inštaláciou proti smeru jazdy ponúkajú najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu, čo je najčastejší typ nehôd na vozovkách. V prípade čelnej kolízie v autosedačke orientovanej proti smeru jazdy smeruje sila nárazu do zadnej časti sedačky, zatiaľ čo zostávajúce energia je rovnomerne rozptýlená medzi hlavu, krk a hornú časť tela. Keď dieťa cestuje v sedačke orientovanej v smere jazdy, je energia vzniknutá pri náraze prenášaná nerovnomerne naprieč konštrukciou sedačky a zadržiavacím systémom, čo môže viesť k tomu, že na telo dieťaťa bude pôsobiť väčšie množstvo energie. Odporúčame používať orientáciu proti smeru jazdy čo najdlhšie.

Rozmery (V x Š x H)48 x 44 x 74 cm

 

typ: 0-18 kg
kategória: 0-18/0-25 kg

Alternatívne produkty

Autosedačka Britax-Römer Dualfix - 2018

Autosedačka Britax-Römer Dualfix - 2018

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 389 € s DPH
Vyberte variant
Letný poťah Britax-Römer - Dualfix

Letný poťah Britax-Römer - Dualfix

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 43 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info