Základňa Britax Römer FLEX BASE pre BABY SAFE i-Size

Základňa Britax Römer FLEX BASE pre BABY SAFE i-Size

Candies odporúča

Prispôsobenie pre úplne pohodlnú a zároveň bezpečnú pozíciu pre vaše dieťa.V autách s naklonenými sedadlami môže byť hlava vášho dieťaťa naklonená vpred, keď je dieťa umiestnené v detskej autosedačke. Pomocou FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE môžete prispôsobiť sklopenie základne a zaistiť tak ergonomickú, plochú polohu pre vaše dieťa, ktorá poskytuje úplné pohodlie a bezpečie.Základňa je ľahko prispôsobiteľná do 4 rôznych pozícií pre absolútne bezpečie vášho dieťaťa a je vybavená indikátorom, ktorý ukazuje príliš plochú polohu sklopenia.Rozmery (VxHxŠ): 45-72 x 44 x 64 cm

  • Cena: 189 € s DPH

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: Britax

Výškovo nastaviteľná oporná noha

Oporná noha poskytuje dodatočnú stabilitu pre detskú autosedačku pomocou opretia o podlahu auta.
Minimalizuje pohyb a otáčanie a znižuje silu pohybu vpred, ktorá pôsobí na vaše dieťa v prípade nárazu, a pomáha tak chrániť vaše dieťa.
Pre bezpečnú inštaláciu vo vašom vozidle je oporná noha výškovo nastaviteľná.
Intuitívny indikátor informuje, kedy je oporná noha pevne umiestnená na podlahe vášho vozidla.
Prenosné úchyty

Vieme, že rodičia malých detí majú veľa príslušenstva, ktoré potrebujú uskladniť, preto sme navrhli detskú autosedačku tak, aby jej skladovanie bolo jednoduché.
Oporná noha je skladacia, a preto ju môžete ľahko uskladniť v kufri vozidla alebo doma.
Jednoduché uschovanie

Systém západiek ISOFIX - umožňuje predĺžiť ramená ISOFIX tak, aby ste ich mohli ľahko prispôsobiť alebo odpojiť základňu detskej autosedačky od bodov pre ukotvenie ISOFIX vo vozidle.
Akonáhle pripojíte konektory ISOFIX, upevnite základňu tak, aby sa dotkla operadla sedadla.
Zabránite tak pohybu detskej autosedačky nahor v prípade nárazu.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info