Autosedačka Britax-Römer BABY-SAFE i-SIZE + Flex Base -2018

Autosedačka Britax-Römer BABY-SAFE i-SIZE + Flex Base -2018

must have

i-Size bezpečnosť bez kompromisov pre vaše rastúce dieťa. BABY-SAFE i-SIZE je prvá detská autosedačka, ktorá spĺňa novú normu ECE R129 týkajúce sa autosedačiek (i-Size).Autosedačka poskytuje bezpečie a pohodlie pre novorodencov a deti do 15 mesiacov a prispôsobuje sa vášmu rastúcemu dieťaťu až do 83 cm výšky. Detská autosedačka je vybavená vložkou pre novorodenca, ktorá zaistí dodatočnú ochranu a pohltí energiu v prípade nárazu.Vložka môže byť odstránená a hlavová opierka môže byť prispôsobená tak, aby poskytla viac priestoru pre vaše rastúce dieťa.Rozmery (VxHxŠ): 45-72 x 44 x 64 cm autosedačka váha : 4,8kg base váha : 8,7kg

  • Cena: 359 € s DPH

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: Britax

Patentovaná technológia polohy ležmo pre bezpečie a pohodlie

Vieme, ako je náročné rozhodnúť o najbezpečnejší polohe ležmo pre novorodencov počas cestovania autom.
Vzhľadom k tomu, že svaly novorodenca nie sú ešte úplne vyvinuté, poloha ležmo je lepšie, zatiaľ čo poloha viac sede je bezpečnejšie v prípade nárazu.

BABY-SAFE i-SIZE je vybavená našou patentovanou technológiou polohy ležmo, ktorá vám poskytne jednoduché riešenie - prispôsobením hlavové opierky umožníte nastavenie polohy ležmo.
Môžete dokonca zabezpečiť lepšiu polohu ležmo pre vaše dieťa použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE v niektorých modeloch vozidiel.

Pokoj v duši počas prvých ciest vášho dieťaťa

Deti, najmä potom novorodenci, sú najviac zraniteľní cestujúcich a preto si vyžadujú ochranu proti každému možnému nárazu.

Práve preto sme sa sústredili na vývoj, skúšanie, zdokonaľovanie a výrobu detských autosedačiek, ktoré spĺňajú najnáročnejšie možné štandardy a ich skúšky prevyšujú nároky na novú normu týkajúcu sa bezpečnosti detí (ECE R129).

Ak kúpite BABY-SAFE i-SIZE, kúpite aj náš výskum a záruku bezpečnosti pre vaše dieťa a zaistíte si tak úplný pokoj v duši počas cestovania so svojím dieťaťom.

Vlastnosti:

Vložka pre novorodencov
Špičková technológia tlmenie bočného nárazu (SICT)
Technológia polohy ležmo
Ľahko nastaviteľná hlavová opierka a popruhy
Slnečná clona
5bodový bezpečnostný pás
Ľahké vybratie pomocou adaptérov Click & Go
nastaviteľná rukoväť
Indikátory správnej inštalácie
Rýchlo odnímateľný poťah
Pripravená na cestovný systém (jednoduché zacvaknutie na kočík)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info