Cybex Aton Q i-Size Plus Platinum Line 2018

Cybex Aton Q i-Size Plus Platinum Line 2018

must have

Autosedačka Cybex Aton Q i-Size PLUSBáza nie je v cene!Pokročilá bezpečnosť Aton Q i-Size ponúka najnovšiu bezpečnostnú technológiu. Pri inštalácii s Base Q i-Size (dostupný osobitne) spĺňa autosedačka novú normu i-Size. i-Size (ECE R-129) je nový štandard EÚ v oblasti detskej bezpečnosti, ktorý okrem iného určuje, že deti do 15 mesiacov musia cestovať v pozícii proti smeru jazdy. Aton Q i-Size je vhodný pre novorodencov a deti od 45 do 75 cm (max. 13 kg) a prichádza s výnimočnými bezpečnostnými prvkami, ako napr. Ochrana pri bočnom náraze a výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov.

  • Cena: 226,95 € s DPH

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: Cybex

Autosedačka Cybex Aton Q i-Size PLUS
Báza nie je v cene!

Pokročilá bezpečnosť

Aton Q i-Size ponúka najnovšiu bezpečnostnú technológiu. Pri inštalácii s Base Q i-Size (dostupný osobitne) spĺňa autosedačka novú normu i-Size. i-Size (ECE R-129) je nový štandard EÚ v oblasti detskej bezpečnosti, ktorý okrem iného určuje, že deti do 15 mesiacov musí cestovať v pozícii proti smeru jazdy. Aton Q i-Size je vhodný pre novorodencov a deti od 45 do 75 cm (max. 13 kg) a prichádza s výnimočnými bezpečnostnými prvkami, ako napr. Ochrana pri bočnom náraze a výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov.

Spoločne s Base Q i-Size spĺňa novú európsku normu pre autosedačky ECE R-129
Teleskopická lineárny ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System)
Odnímateľná novorodenecká vložka pre deti do 3 mesiacov
Výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov
Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška
Nielen s kočíkmi značky CYBEX a gb tvorí praktický cestovný systém

Aton Q i-Size je najnovším členom víťaznej rodiny Aton, ponúkajúce najvyššiu úroveň bezpečia pre vaše dieťa. Aton Q i-Size je vybavený teleskopickou lineárny ochranou pri bočnom náraze (L.S.P. System), ktorá odvádza silu nárazu z boku preč od dieťaťa. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy a integrované vedenie pásov zaisťujú najvyššiu bezpečia a pohodlia počas rastu vášho dieťaťa a zároveň sa ľahko používajú. Pre novorodencov a deti do 3 mesiacov je autosedačka vybavená novorodeneckú vložkou, ktorá zaisťuje čo najplochejšej polohu a poskytuje dostatočnú oporu aj pre predčasne narodené deti. XXL sklápacia slnečná strieška s UVP50 + dokonale chráni pred slnkom a silným vetrom.

Teleskopicky L.S.P. SYSTEM

Teleskopická lineárny ochrana pri bočnom náraze

Nová teleskopická ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System) absorbuje silu bočného nárazu v kombinácii s energiu absorbujúce škrupinou.

Novú teleskopickú Lineárne ochranu pri bočnom náraze je možné jednoducho individuálne nastaviť.
Počiatočné sily nárazu sú prenášané cez vytiahnutý bočné protektor u dverí vozidla do škrupiny autosedačky.
Flexibilný materiál a štruktúra detskej autosedačky potom silu nárazu absorbuje a odvádza preč od dieťaťa.
Odnímateľná novorodenecká vložka pre deti až do 3 mesiacov - Pre ideálnu pozíciu takmer poležiačky

Jednou z najväčších výziev pre bezpečnostné odborníkmi je prísť na čo najlepší spôsob prepravy predčasne narodených a veľmi malých detí, ktorých krčné svalstvo a reflexy ešte nie sú úplne vyvinuté.
Odnímateľná vložka zaisťuje najplochšie možnú polohu a poskytuje dostatočnú oporu aj pre predčasne narodené a veľmi malé deti až do 3 mesiacov veku.
Spoločne s nemeckými doktormi, pôrodnými asistentkami a najnovšími zisteniami bola vyvinutá nová funkcia, ktorá umožňuje takmer úplne plochý uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom dieťaťa. Výrazne sa tak znižuje riziko zadusenia. Toto je dosiahnuté pomocou odnímateľné vložky, ktorá po jej vybratí poskytuje viac miesta a pohodlia aj pre väčšie deti.

Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška - Dokonalá ochrana pred slnkom a vetrom s UVP50 +

Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia slnečná strieška prísny austrálsky štandard UVP50 +.

Integrovanú, extra veľkú slnečnú striešku možno elegantne schovať za štýlové tienidlo.
Možno ju niekoľkonásobne rozšíriť, vďaka čomu neponúka dokonalú ochranu iba pred slnkom, ale aj pred vetrom a dažďom.
8poziční výškovo nastaviteľná opierka hlavy - Pre dokonalú ochranu, ktorá rastie s dieťaťom

V kombinácii s teleskopickou lineárnou ochranou pri bočnom náraze zvyšuje výškovo nastaviteľná opierka hlavy výnimočnú ochranu autosedačky Aton Q i-Size pri bočnom náraze.
U 8poziční výškovo nastaviteľné opierky hlavy s integrovaným vedením pásov sa dĺžka pásov nastavuje automaticky spoločne s opierkou hlavy. Vďaka tomu už nie je potrebné zložité vyvliekanie a navliekanie pásov a maximálne sa obmedzila možnosť zlého použitia.

FARBY A LÁTKY

Bezpečnosť, dizajn a funkčnosť

Podľa tradície Cybex prichádza Aton Q i-Size v troch rôznych farbách, ktoré sú inšpirované najnovšími trendmi vo svetovej móde.

Aton Q i-Size v prevedení CYBEX comfort má rovnako extra mäkké a príjemné látky, ako všetky ostatné Platinum detské autosedačky. Aton Q i-Size je k dispozícii vo farbách Midnight Blue, Stardust Black a Autumn Gold.

Funkcie:

Energiu absorbujúci škrupina:

absorbuje sily nárazu a chráni dieťa
Extra široké Y-pásy:

S mäkkým čalúnením pásov a rozkroku
Travel System:

Spoločne s kočíkom CYBEX PRIAM a ostatnými kočíky nielen od firmy CYBEX.

typ: 0-13 kg
kategória: 0-13 kg

Alternatívne produkty

Cybex Aton Q i-Size Platinum Line 2018

Cybex Aton Q i-Size Platinum Line 2018

Dostupnosť: SKLADOM

  • 194,95 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info