Podvozok Cybex PRIAM All Terrain - Matt Black 2018

Podvozok Cybex PRIAM All Terrain - Matt Black 2018

Candies odporúča

Podvozok Cybex PRIAM All terrain. Požiadavky na kočíky a cestovné systémy sa líšia rovnako ako samotný život, pretože keď ste s dieťaťom vonku, nie vždy ide všetko podľa plánu. PRIAM All terrain je ideálnym spoločníkom, pretože spĺňa všetky požiadavky už od začiatku. Klasický a jednoduchý podvozok kočíka Priam ponúka prekvapivo veľa kombinačných možností a vybavenia. Nájdete u neho všetko, čo počas prvých rokov mladá rodina potrebuje ako pre každodenné používanie, tak aj pre cestovanie. Prostredníctvom kočíka PRIAM prináša spoločnosť CYBEX na trh kompletný systém 3-v-1. To znamená, že jeden podvozok má tri možnosti využitia: ako hlboký kočík s odpovedajúcou vaničkou, ako cestovný systém s jednou z víťazných autosedačiek CYBEX a neskôr tiež ako luxusný športový kočík, ktorý možno používať po i proti smeru jazdy. Nájdete v ňom všetko, čo mladá rodina potrebuje počas prvých rokov ako pre každodenné použitie, tak aj pre cestovanie.

  • Cena: 607,95 € s DPH

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: Cybex

Režim na dvoch kolesách

Ak čelíte prekážkam, ako sú napríklad obrubníky a schody alebo ste na prechádzke v lese alebo na pláži, môžete PRIAM jednou rukou ľahko premeniť do režimu na dvoch kolesách bez nutnosti zložiť športovú nadstavbu.

Skladanie jednou rukou

PRIAM možno ľahko zložiť jednou rukou do kompaktných rozmerov. Zároveň je možné ho zložiť aj do samostatne stojacej pozície, v ktorej ho možno jednoducho uložiť stranou napríklad v reštaurácii, v autobuse, vo vlaku alebo doma v predsieni.

Kolesá "All Terrain"

Pre každú cestu existujú vhodné kolesá. Spoľahliváékolesá All Terrain poskytujú hladkú a pohodlnú cestu aj na hrboľatom teréne. Vďaka gumovej výplni sa navyše nikdy nevyfúknu.

Vlastnosti:

vysoko kvalitné gumové kolesá All Terrain
štýlový vzhľad
systém 3 v 1
skladanie jednou rukou
priestranný nákupný košík
režim na dvoch kolesách
výškovo nastaviteľná rukoväť v napodobenine kože
univerzálne adaptéry
ľahký hliníkový rám
ľahko použiteľná parkovacia brzda

Podrobnosti:
zložený (vr. kolies) - dĺžka / šírka / výška: 955/575/310 mm
rozložený - dĺžka / šírka / výška: 760/590 / 980-1100mm

typ: kombinované, športové, podvozky, kolesá

Alternatívne produkty

Podvozok Cybex PRIAM All Terrain - Chrome 2018

Podvozok Cybex PRIAM All Terrain - Chrome 2018

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 607,95 € s DPH
 ks

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info