Cybex Pallas-Fix Silver Line 2015

Cybex Pallas-Fix Silver Line 2015

must have

PALLAS - FIX Sk. I / II / III , vhodné pre deti od 9 mesiacov až do 12 rokov (9 - 36 kg). CYBEX Pallas-fix - dve autosedačky v jednej. Autosedačka Pallas - fix dosiahla najlepšie výsledky v európskych spotrebiteľských bezpečnostných testoch, vykonaných nemeckou automobilovou asociáciou ADAC a nezávislým testovacím inštitútom Stiftung Warentest (11 / 2011). Dve autosedačky v jednej - CYBEX Pallas - FIX možno používať viac ako 11 rokov. V skupine I. je autosedačka vybavená nastaviteľným bezpečnostným pultom, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu. Engineered in Germany.

  • Cena: 236,95 € s DPH

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: Cybex

Pre deti staršie cca. 3 roky možno autosedačku jednoducho premeniť na víťaznú autosedačku v skupine II / III, CYBEX Pallas - fix. Je kompatibilná tiež s vozidlami bez pripojenia ISOFIX. Nastaviteľný bezpečnostný pult - bezpečnosť bez obmedzenia. Nastaviteľný bezpečnostný pult znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzenia dieťaťa (patentované). Sila čelného nárazu je prenášaná cez bezpečnostný pult a absorbovaná pomocou jeho náraz pohlcujúcich materiálov. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a v prípade nehody napomáha výrazne redukovať silu nárazu. Bezpečnostný pás vozidla neublíži dieťaťu, zatiaľ čo jeho citlivá hlava, krk, ramená a vnútorné orgány sú chránené. Novo navrhnutý nastaviteľný bezpečnostný pult (patentované) je možné prispôsobiť pre čo najväčšie pohodlie dieťaťa. Pult naviac poskytuje viac slobody pohybu pre hornú časť tela a v porovnaní s bežným 5 - bodovým systémom pásov poskytuje maximum bezpečia, predovšetkým v prípade čelného nárazu.

Lineárne ochrana pri bočnom náraze (LSP System) poskytuje viac bezpečia v prípade bočného nárazu. Lineárne ochrana pri bočnom náraze (LSP System) systematicky absorbuje silu bočného nárazu v lineárnej sérii reakcií využívajúcich ramenné a hlavové protektory. V rovnaký moment je kinetická energia tela, spôsobená nárazom, absorbovaná vo veľmi skorej fáze a hlava dieťaťa je aktívne vedená do bezpečnej polohy.

Pripojenie ISOFIX - viac bezpečia a stability. ISOFIX Connect System ponúka vylepšenú bezpečnosť, stabilitu a jednoduchú inštaláciu s jedným cvaknutím. Konektory autosedačky sa jednoducho zachytia k ISOFIX záchytným bodom vo vozidle. Konektory možno jednoducho zložiť, vďaka čomu je možné autosedačku použiť aj vo vozidlách, ktoré nie sú vybavené systémom ISOFIX.

Funkcie:

- 3-pozičná polohovacia opierka hlavy: patentované

- 11-pozičná, výškovo nastaviteľná opierka hlavy: pre perfektné prispôsobenie

- komfortné polohovacie funkcie: skupina I.

- polohovacia opierka chrbta

- odnímateľná vložka sedáka

- látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Príslušenstvo:

- plastové zavádzače ISOFIX

- letný poťah

Rozmery:

- dĺžka / šírka / výška 455 , 470 , 720-890 mm

- váha : 11 kg, ECE R44/04 , Sk . I / II / III

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie