Monitor dychu Babysense II

Monitor dychu Babysense II

must have

O monitore Babysense II(používaný v 39 nemocniciach)Monitor Babysense II identifikuje charakteristické pohyby dýchania vášho dieťaťa, ktoré sú elektronicky prenášané do kompaktného mikroprocesora, kde sa spúšťa blikajúce zelené svetlo, ktoré je jasne viditeľné z diaľky. Blikajúce zelené svetlo predstavuje signál, že všetko je v poriadku poskytujúc tak rodičovi alebo opatrovateľovi istotu, že dieťa je v poriadku. Ak sa z akéhokoľvek dôvodu dýchanie dieťaťa zastaví na dobu 20 sekúnd alebo sa spomalí na menej než 10 dychových pohybov za minútu, zopne sa zvuková a vizuálna signalizácia. Len čo rodič alebo opatrovateľ počuje zvukovú výstrahu prichádza na pomoc svojmu spiacemu dieťaťu.Predčasne narodené alebo rizikové deti musia byť pod dohľadom doktora alebo zdravotného personálu!!!Balenie obsahuje:dve senzorové podložkykontrolná jednotkaspojovací kábelzávesné ramenoMonitor Babysense II je prvé zariadenie na kontrolu dýchania dojčaťa používané v domácich podmienkach a/alebo v nemocniciach pre potreby rodičov a opatrovateľov.Cena monitora Babysense II je 111,00 € vrátane DPHAko používať monitor Babysense IIVýhoda monitoru Babysense II je v tom, že jeho používanie je veľmi jednoduché a vyžaduje vykonať nasledovne:Umiestniť dve senzorové podložky pod matrac postieľky dieťaťa. Senzorové podložky musia monitorovať celú oblasť postieľky. Senzorové podložky sa nedotýkajú dieťaťaPripojiť senzorové podložky ku kontrolnej jednotkeVložiť batérie. Monitor Babysense II pracuje na zdroji z obyčajných batérií určených pre domácnosť (nie je potreba žiaden napájací kábel, žiadne zástrčky, nepripája sa do elektrickej siete domácnosti)Monitor sa zapína jednoduchým stlačením vypínača ON/OFF na kontrolnej jednotke

  • Cena: 99,90 € s DPH
  • Pred zľavou: 111 €
  • Zľava: 11,10 €

Dostupnosť: Skladom

Ak dieťa prestane dýchať monitor spúšťa zvukovú a vizuálnu signalizáciu, alebo
Ak sa dýchanie spomalí na menej než 10 dychov za minútu, monitor spúšťa zvukovú a vizuálnu signalizáciu.

„Návod na používanie“
„Záručné podmienky a odhaľovanie a odstraňovanie chýb“
„Prvá pomoc – resuscitácia dieťaťa“

Ak zaznie zvuková a vizuálna výstraha prístroja:
JE NA ZODPOVEDNOSTI RODIČA ALEBO OPATROVATEĽA REAGOVAŤ RÝCHLO A VYKONAŤ VŠETKY NEVYHNUTNÉ KROKY NA ZÁCHRANU DIEŤAŤA

 

Pozn. Podrobný popis na používanie a údržbu monitoru je priložený k prístroju v škatuli spolu so záručným listom.

Certifikáty monitora:

monitor Babysense II je zdravotnícka pomôcka triedy IIb podľa Smernice 93/42/EEC, Dodatok II, VI (Certifikát č. 1100/B3/2)
spoločnosť Hisense, Ltd. v spolupráci so zahraničnými európskymi inštitúciami má potvrdenú kvalitu výrobku a jeho zhodu s touto európskou smernicou a tiež má potvrdený systém kvality výroby (Certifikát č. 7486)
spoločnosť Hisense, Ltd. výrobca monitoru Babysense II je certifikovaný výrobca podľa ISO 9001/ISO 13485 (Certifikát Hisense)
vyhlásenie o zhode (ES Vyhlásenie o zhode)

Prístroj Babysense II je zdravotnícka pomôcky potvrdená Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv Slovenskej republiky, pod kódovým označením K 39409 (Potvrdenie ŠUKL z 22.02.2008).
 

produkt: monitory dychu

Dobry den,chcem sa informovat,ci sa da doobjednat spojovaci kabel na druhu podlozku.Povodna sa mi zlomila.Dakujem
Odpoveď 30.12.2011 23:33:21

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie