Cybex Solution Q3-Fix Plus Platinum Line

Cybex Solution Q3-Fix Plus Platinum Line

Autosedačka Cybex Solution Q3 Fix PlusAutosedačka kategórie 15-36 kg Najbezpečnejší Solution. Inovatívny Solution Q2-fix spája mnohoročné skúsenosti úspešných autosedačiek sk. 2/3 s najnovšími zisteniami v oblasti materiálov a bezpečnosti a ikonický dizajn CYBEX PLATINUM. Kolekcia Solution Q-fix Plus dostala charakteristický vzhľad s exkluzívnou, veľmi odolnou látkou s keprovým efektom v prevedení denim. Súčinnosť patentovanej naklápacej opierky hlavy, ktorá zabraňuje nebezpečnému prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku a optimalizovanie lineárnej ochrany pri bočnom náraze (LSP System Plus), zaisťuje najvyšší stupeň bezpečia a pohodlia. Nové automatické nastavenie výšky a šírky poskytuje flexibilné a optimálne prispôsobenie autosedačky veľkosti dieťaťa. Nový ventilačný systém zaisťuje pohodlné sedenie aj počas horúcich dní.

  • Cena: 253,95 € s DPH

Dostupnosť: 2 týždne

Výrobca: Cybex

Vlastnosti:

skupina 2/3, 15-36 kg (cca 3-12kg)
CYBEX bezpečnostné protektory: dodatočná ochrana pri bočnom náraze
polohovacia opierka chrbta: perfektné prispôsobenie detskej autosedačky sedadlu vo vozidle
veľmi mäkký sedák: pre dodatočné pohodlie
optimalizovaná naklápacia opierka hlavy (patentované)
automatické nastavenie výšky a šírky (11 pozícií)
optimalizovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP System Plus)
CYBEX bezpečnostné protektory
ISOFIX Connect System
systém ventilácie vzduchu
ECE R44 / 04, Dodatok 7, Sk. II / III
látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C
navrhnuté v Nemecku

Patentovaná ochrana hlavy - optimalizovaná polohovacia opierka hlavy
Optimalizovaná polohovacia opierka hlavy zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku. Hlava je aktívne vedená do bezpečnej pozície. Nepostrádateľnou súčasťou autosedačiek série Solution je 3-pozičná polohovacia opierka hlavy. Vďaka jej nastaviteľnosti je hlava dieťaťa naklonená smerom dozadu a počas spánku dieťaťa tak zabraňuje jej prepadnutiu dopredu. Citlivá hlava a krk dieťaťa sú v prípade bočného nárazu ochránené, vďaka bezpečnostnej zóne autosedačky, skladajúcej sa z hlavových a bočných protektorov. Okrem zlepšenej pasívnej ochrany ponúka opierka hlavy tiež viac pohodlia pre spánok.

Automatické nastavenie výšky a šírky - autosedačka, ktorá rastie s dieťaťom
Väčšina detí dosiahne 55% ich celkovej výšky vo veku 3 rokov. V 12 dorastú do 89% ich vzrastu. Toto vedie k priemernému zvýšeniu výšky o 60 cm počas obdobia uplatňovania autosedačky. Pre poskytnutie najlepšej možnej ochrany a pohodlia po celú dobu používania ponúka detská autosedačka CYBEX Solution Q2-fix integrované nastavenie výšky a šírky - nová bezpečnostná funkcia pre flexibilné a optimálne nastavenie autosedačky podľa veľkosti dieťaťa. S nastavením jednou rukou a 11 možnosťami nastavenia je možné výšku a šírku autosedačky nastaviť súčasne. Autosedačka môže vyrásť až o 8 cm do šírky a o 20 cm do výšky. Dieťa tak vždy zostáva v optimálnej bezpečnej zóne hlavových a ramenných protektorov a nikdy sa necíti stiesnene, dokonca ani na konci použiteľnosti autosedačky.

Systém odvetrávania - optimálne podmienky pre sedenie
Systém odvetrávania poskytuje pohodlnú teplotu pri sedení aj počas horúcich dní. Ďalším dôležitým prvkom pohodlie autosedačky Solution Q2-fix je sieť ventilačných kanálikov, ktorá vedie cez opierku chrbta a sedák. Vzduch cirkuluje cez otvory na prednej strane sedadla, prechádza pod poťahom autosedačky a je odvádzaný preč od dieťaťa pomocou dodatočných otvorov v opierke chrbta. Toto zabezpečuje pohodlnú teplotu pri sedení aj počas horúcich dní.

L.S.P. System Plus - optimalizovaná ochrana pri bočnom náraze
Optimalizovaná ochrana pri bočnom náraze (LSP System Plus) absorbuje silu nárazu vo veľmi skorej fáze. Nové nastavenie šírky pracuje ruka v ruke s optimalizovanou ochranou pri bočnom náraze - LSP System Plus. Sila bočného nárazu je tak systematicky redukovaná pomocou dodatočných bezpečnostných bočníc a protektorov hlavy a ramien. V rovnaký moment je kinetická energia tela, spôsobená nárazom, absorbovaná vo veľmi skorej fáze a hlava dieťaťa je aktívne vedená priamo do bezpečnej pozície.

Pripojenie ISOFIX - viac bezpečia a stability
ISOFIX Connect System ponúka vylepšenú bezpečnosť, stabilitu a jednoduchú inštaláciu s jedným cvaknutím. Konektory autosedačky sa jednoducho zachytia k ISOFIX záchytným bodom vo vozidle. Konektory možno jednoducho zložiť, vďaka čomu možno autosedačku používať tiež vo vozidlách, ktoré nie sú vybavené systémom ISOFIX.

Farby a Látky - bezpečnosť, dizajn a funkčnosť
Autosedačky PLATINUM pokračujú v tradícii módnych farieb spoločnosti CYBEX a prichádzajú vo veľkom výbere farieb v dvoch látkových prevedeniach. Varianta Comfort: mäkká a útulná variant autosedačiek Platinum ponúka 8 farebných kombinácií. Variant Plus: variant Plus dostáva svoj charakteristický vzhľad vďaka exkluzívnej, veľmi odolnej látke s keprových efektom vo vzhľade denim. Tieto detské autosedačky sú dostupné v 7 rôznych farbách.

Príslušenstvo na dokúpenie:

letný poťah
ISOFIX zavádzače
Parametre:

rozmery: dĺžka x šírka x výška: 412 x 529-612 x 619-817 mm
hmotnosť: 7,6 kg

kategória: 15-36 kg

Alternatívne produkty

Cybex Solution Q3-Fix Platinum Line

Cybex Solution Q3-Fix Platinum Line

Dostupnosť: 2 týždne

  • 222,95 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info