O nás

Náš príbeh sa začal v lete v roku 2007, keď sme založili internetový obchod Kočíkovo. O pár mesiacov nadobudol aj 3D rozmer v podobe otvorenia predajne Kočíkovo, ktorá postupne rástla a mala veľký výber kočíkov rôznych značiek. Aj keď sa nám darilo a získavali sme si čoraz viac spokojných zákazníkov, značiek na trh neustále pribúdalo. v lete 2016 sme sa rozhodli veľkú predajňu, ponúkajúcu takmer všetko, prerobiť na útulnejšiu. Na veľa stoličkách sa nedá dlho a dobre sedieť. Naša vízia je byť ku klientom bližšie, mať s nimi osobnejší vzťah, zdieľať s nimi všetku radosť z nakupovania kočíkov a dokonalého zabezpečenia všetkých ich potrieb. Preto sme prerobili koncept Kočíkova a v našej kamennej predajni Candies - The Original Stroller Boutique sa špecializujeme už len na značky, o ktorých sme presvedčení, že sú pre Vás najlepšie.  Ak chcete spoznať náš tím bližšie, čítajte!

 

 Ela Grebečiová, zakladateľka

Skutočné retro

 

Kočíky ma fascinovali od malička. Obkočíkovala som snáď celú dedinu. Poznala som všetky typy, všetky farby. Vždy som ich chcela mať veľa. Vplyvom dospievania a rôznych iných životných faktorov odišla túžba do úzadia, vyštudovala som ekonómiu a v obore chvíľku aj pôsobila.

Táto moja slabosť sa opäť objavila s príchodom prvej dcéry. Z malej pôžičky som si kúpila prvé 3 kočíky, ktoré som umiestnila do rohu otcovho skladu a dúfala, že to bude vyzerať ako obchod. A ľudia chodili a kupovali. Asi ich presvedčil môj entuziazmus a to, že som s nimi zdieľala radosť z nového kočíka.

Po polroku som si prenajala 100m2 predajňu v Ivanke pri Dunaji. Prešlo pár rokov a teraz vlastním veľký obchod Kočíkovo by Candies v pekných priestoroch novostavby v širšom centre Bratislavy s najlepšími a najštýlovejšími značkami na trhu. Detský sen sa mi splnil. Mám veľa kočíkov. Krásnych kočíkov. Ale kočíkovať po večeroch tajne po predajni ma už nebaví. Som veľmi šťastná, že prišlo moje druhé dieťa a teraz je sen dokonalý. DREAM JOB ktorý môžem spojiť s milovanou rodinou. Kočíkovanie si konečne môžem užiť. A o svojich pocitoch a skúsenostiach sa s vami teraz rada podelím aj na svojom blogu http://theoriginalstrollerblog.blogspot.sk

 

 

poukaz 

Možnosť platby cez

 

tp

 

 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info