BeSafe iZi Kid i-Size X1 AKCIA

BeSafe iZi Kid i-Size X1 AKCIA

AKCIA

Autosedačka 0-18 kg, 0-4 roky, v protismere jazdy Akcia na vybraný produkt -

  • Cena: 343,85 € s DPH
  • Pred zľavou: 529 €
  • Zľava: 185,15 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: BeSafe

BeSafe iZi Kid i-Size X1 má inovatívne riešenie ISOFIX a síce možnosť nastavenia dĺžky väzieb ISOFIX.

BeSafe sa zameriava na bezpečie, inováciu a dizajn svojich produktov. Teraz Vám predstavujeme prvú detskú autosedačku s homologáciou i-Size. Nový iZi Kid i-Size je jednou z mála sedačiek na trhu, ktorá umožňuje dieťaťu cestovať proti smeru jazdy až do jeho výšky 105 cm, alebo veku 4 rokov.

iZi Kid i-Size X1 je jednou z prvých detských autosedačiek, schválených na základe najnovších predpisov pre upevnenie detských autosedačiek. Zatiaľ čo súčasné predpisy ECE R 44 začali v 70.rokoch, UN R 129 (i-Size) v roku 2013/2014. Velkosťou sa lepšie hodia do súčasných moderných automobilov. Ma tiež prísnejšie požiadavky týkajúce sa bočného nárazu. Preto UN R 129 (i-Size) je najbezpečnejšou voľbou.

Charakteristika:
Lepší priestor pre vaše dieťa: iZi Kid i-Size X1 je pripevnený proti smeru jazdy pomocou ISOfixu a schválený až do výšky 105 cm. Vďaka svojej novej konštrukcii má autosedačka lepší priestor pre nohy, predĺžené bezpečnostné pásy a nastaviteľnú opierku hlavy.
Výnimočné polohovanie: iZi Kid i-Size X1 ponúka opravdu komfortné polohovanie a má jednu z najlepších pozícií pre spanie na trhu. Tým umožňuje Vášmu dieťatku pohodlný spánok v automobile.
Bezpečnejšia a jednoduchšia inštalácia: veľmi jednoduchá a bezpečná inštalácia vďaka ISOfixu. U iZi Kid i-Size X1 naviac nájdete farebné indikátory a zvukový signál, ktorý Vám potvrdí správnosť inštalácie.
Vlastnosti:
váhová kategória: 0-18 kg
výška dieťaťa: 61-105 cm
vek dieťaťa: 6 m - 4r
farba - Čierna 025
certifikovaná podľa normy UN R 129 (i-Size)
uchytenie proti smeru jazdy
inštalácia pomocou ISOfixu
komfortné polohovanie sklonu sedačky s pozíciou pre spánok
výškovo nastaviteľná hlavová opierka
integrované magnetky v pásoch a poťahu, ktoré uľahčujú usadenie a vyberanie dieťatka do autosedačky
farebné indikatory a zvukový signál potvrdzujúce správnosť inštalácie

kategória: 0-18/0-25 kg

 

poukaz 

Možnosť platby cez

 

tp

 

 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info