BeSafe iZi Up X3 Fix

BeSafe iZi Up X3 Fix

Candies odporúča

váhová kategória 15-36 kg

  • Cena: 229 € s DPH

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: BeSafe

Vaše dieťatko bolo až doteraz chránené pred okolitým svetom v autosedačke pripútané proti smeru jazdy. Teraz je už ale dostatočne veľké, aby sa mohlo usadiť po smere jazdy. 

 

Aký by bol svet bez vylepšovaní a zdokonalovaní. Vývoj ide vo všetkom dopredu. Je to nezadržitelný proces a aj my sa stále usilujeme o vytvorenie tých najbezpečnejších autosedačiek. iZi Up X3 fix je toho dôkazom. Táto autosedačka je vybavená novým a unikátnym bezpečnostným systémom SIR – Side Impact Rotation, ktorý pri kolízii auta ešte lepšie ochráni dieťa pred úrazom. Vďaka systému ISOfix sa autosedačka jednoducho inštaluje. Rýchlo a jednoducho – klik, klik. Teraz už stačí len pripútať dieťa automobilovým pásom.

Rodičia sú veľmi ostražitý ked sá jedná o bezpečnosť pre svoje deti a batoľatá, ale keď sú deti vo vyššom veku, zdá sa, že bezpečnostné aspekty, sú menej dôležité. Avšak, aj v tomto veku sú deti veľmi zraniteľné a potrebujú väčšiu ochranu ako poskytuje pás automobilu.

Vlastnosti:
váhová kategória 15-36 kg
farba - Čierna klasik 64
certifikovaná podľa normy ECE R44/04
uchytenie po smere jazdy
veľmí jednoduchá inštalácia pomocou ISOfixu alebo 3-bodového pásu
bočná ochrana proti nárazu - SIR (side impact rotation) - autosedačky sú opatrené unikátnym bezpečnostným systémom, ktorý pri kolízii auta zabráni úrazu dieťaťa o bočné dvere video tu
nastavenie výšky chrbta a ochrany hlavy v jednej operácii
spacie polohy môže ovládať dieťa samo
Funkcie:
Jednoduché nastavenie: výšku chrbtovéj a hlavovéj opierky môžete rýchlo nastaviť pomocou synchronizovaného ovládania na bočných stranách autosedačky. Automobilový ramenný pás je vždy vedený bezpečne a správne.
Ľahká inštalácia = bezpečné používanie: autosedačka iZi Up nemá žiadne vodiče bočného pásu. V ďaka tomu sa ľahko inštaluje a súčastne eliminuje riziko nesprávného používania.
Polohovanie: iZi Up má nastavitelný sklon chrbtovéj a hlavovéj opierky. Vaše dieťa si pomocou bočných ovládačov môže samo nastaviť tu najlephšiu polohu.

 

POSTREH KOČÍKOVA:

veľká autosedačka, ktorá rastie s dieťaťom až do 12-tich rokov. Skutočne vysoká opierka chrbátika. Odporúčame aj pre staršie deti od 9 rokov a vyššie

kategória: 15-36 kg

Alternatívne produkty

Protective Cover for iZi UP

Protective Cover for iZi UP

Dostupnosť: SKLADOM

  • 33,90 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info