Stokke® Flexi Bath® skladacia vanička na kúpanie

Stokke® Flexi Bath® skladacia vanička na kúpanie

must have

Úžasná vecička nielen pre tých rodičov, ktorí veľa cestujú! Praktická vanička, ktorá sa zloží jedným ťahom a založíte ju do šuflíka či do skrine. Cez horúce letné dni poslúži i ako bazénik na balkóne, či pri mori.

  • Cena: 43 € s DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Stokke®

Polypropylen je pevný materiál, ktorý tvorí boky a dno vaničky, vďaka čomu je vanička pevná. Ohybné časti vyrobené zo špeciálneho materiálu (TPE) umožňujú vaničku zložiť na "placku", zaberá tak minimum miesta a je veľmi preaktická hlavne na cestách.

Všetky materiály sú zdravotne nezávadné (bez ftalátov). TPE bol vyrobený s prímesov zdravotnického oleja, ktorý se chová ako zmäkčovadlo. Vanička bola testována dánskzm technologickým inštitútom a vyhovuje všetkým súčasným európskym štandardom (EN/71).

UPOZORNENIE: opakované a zvýšené používánie tekutín obsahujících olej, napr. detský olej, môžu časom poškodiť jemný plast (TPE). Aby ste tomuto predišli, používajte výhradne vodu, mýdlo a šampón. Toto zaistí, že Vaša vanička Flexi Bath poslúži dlhé roky celej Vašej rodine.

 

Dĺžka: 66,5 cm;
Šírka: 38,9 cm;
Výška: 23,8 cm;
Objem: 39 l (plná);
Váha: cca 1300 gramov (aj so zátkou);

typ: vaničky na kúpanie

Alternatívne produkty

Stokke® Flexi Bath® Newborn Support lehátko do vaničky

Stokke® Flexi Bath® Newborn Support lehátko do vaničky

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 16 € s DPH
 ks

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info