Kiddy Evoluna i-size 2 s isofixovou základňou 2018

Kiddy Evoluna i-size 2 s isofixovou základňou 2018

top produkt

Umožňuje polohu na ľah aj v aute! Autosedačka I-size do 83 cm, pre vek 0 až 15 mesiacov, pre váhu od narodenia až do 13 kg

  • Cena: 470 € s DPH

Dostupnosť: Dočastne nedostupné

Výrobca: Kiddy

Vytrvalé vylepšovanie patentovanej technológie KFL prináša deťom viac pohodlia aj bezpečia. V najnovšom teste detských autosedačiek dostala Evoluna I-size hodnotenie 1,3 za bezpečnosť a 1,5 celkovo. Je to najlepšie hodnotenie v celom teste naprieč kategóriami. Právom sa môže pýšiť titulom víťaza testu. Spolu s kiddy izofixovou bázou 2 možno Evoluna i-Size od kiddy počas jazdy v aute nastaviť do zdravej polohy na ležanie. Aj počas dlhých ciest leží dieťatko uvoľnene a rovno. Je to potvrdené pôrodnými asistentkami, detskými lekármi i expertov z AGR (Aktion Gesunder Rücken e.V.). Pre maximálnu podporu tela a správneho dýchania! Predovšetkým krátko po narodení by mali deti ležať čo najviac rovno. Chrbtica novorodencov je obzvlášť citlivá. Pokrivené držanie tela v tradičných přenašečkách znamená vysoké zaťaženie ešte krehkých kostí a chrbta. Ohnuté nožičky môžu tlačiť na žalúdok a pľúca, dýchanie môže byť sťažené. V krátkom čase môže dôjsť k zníženiu okysličovanie krvi.

 

 

KLF - technológie, podporujúce rovné ležanie

Patentovaná KLF - technológia umožňuje bábätku ležať v prenášačke rovno. Sklopením rukoväte sa vnútri prenášačky pohne latkový rošt smerom hore, čo dieťatko posunie do polohy ležmo . Rošt navyše absorbuje otrasy a zabezpečuje rovnomerné prevetrávanie , aby sa dieťatko nepotil . Pri nehode pôsobí rošt ako tlmiaci prvok znižujúci zaťaženie dieťaťa . Čo preukazuje víťazstvo v teste autosedačiek 2016 .

 

Úroveň bezpečnosti je u Evoluna i - Size absolútne unikátne . Ochrana pri bočnom náraze bola zdvojnásobená a teraz chráni dieťa v autosedačke dve vrstvy materiálu absorbujúceho kinetickú energiu . Vonkajšie viditeľná , ale aj vnútorné, ktorá nie je na prvý pohľad zrejmá . Tým materiálom je EPO - expandovaný polyolefín , s extrémnou schopnosťou absorpcie energie . Obklopením dieťaťa týmito špičkovými materiálmi je zabránené , aby sily , vzniknuté pri náraze , mohli na neho pôsobiť . Pri testoch boli použité nové figuríny " Q " -Dummys , ktoré umožňujú presné vyhodnotenie biometrických zaťaženie . Evoluna i - Size pritom podstúpila tie najnáročnejšie testy prevráteniu , čelného i bočného nárazu . Výsledok: Evoluna i - Size zaisťuje vyššiu úroveň bezpečnosti než akákoľvek autosedačka skôr. Navyše Evoluna i - Size využíva pri inštalácii iba systém ISOFIX , ktorý minimalizuje riziko nesprávneho upevnenie v aute .

 

Správne nastavené vnútorné pásy sú dôležité z hľadiska účinnosti ochrany autosedačky . Sedačka s voľnými pásmi takmer nechráni . A ak sú pásy v nesprávnej výške , môžu pri náraze vznikať sily , ktoré dieťa zraní . Preto sú vnútorné pásy autosedačky nastaviteľné do 5 - tich výšok a tak dokonale prispôsobiteľné rastúcemu dieťaťu . Ramenné pásy majú mäkké vankúšiky, ktoré zabraňujú zarezávania pásov . Výškové nastavenie pásov nevyžaduje žiadne navliekanie alebo vyvliekanie pásov skrz autosedačku a je tak jednoduché , že Vám nebude robiť žiadny problém pásy nastaviť presne podľa potreby dieťaťa . Systém textilných vložiek uľahčuje rozmerové prispôsobenie autosedačky . Novorodenec potrebuje byť " obklopený " , keď však povyrastie , vložku odstránite a vytvoríte mu tak viac miesta .

 

Extra mäkká polstrovaná textilná vložka ponúka bábätku príjemné teplo a pocit bezpečia . KIDDY evoluna - i - size Seite liegend Dach 1-6 RGB

Odolný poťah možno ľahko sňať a vyprať .

Okrem toho disponuje kiddy Evoluna i - Size skutočne veľkú integrovanú slnečnou strieškou , ktorú možno plynulo nastaviť. Zaisťuje tak bábätku tieň a pokoj .

Travel system - kompatibilný s väčšinou kočíkov
Poloha na ležanie ponúka využitie aj mimo auto . Preto môžete Evoluna i - Size použiť ako cestovný systém . Aj na cestách môže bábätko ležať v zdravej polohe

 

Pre info, či je sedačka kompatibilná s Vašim kočíkom sa môžete informovať na našej predajni. Kompatibiná s väčšinou kočíkov, ktoré majú adaptéry na autosedačky Maxi Cosi.

 

Upevnenie na jeden klik , ľahko a bezpečne

d8f4bdb761S každú autosedačkou Evoluna i - Size dostanete automaticky IsoFixová báze bez príplatku . S iba dvoma úchyty zaručuje systém ISOFIX bezchybnú inštaláciu v aute . Nacvaknutím pripevníte autosedačku do bázy . Zelené indikátory ukazujú , či je Evoluna i - Size správne upevnená . Takže sa môže len ťažko niečo pokaziť . Inštaluje sa iba do vozidiel s ISOFIX.

typ: 0-13 kg
kategória: 0-13 kg

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info