SIP + - Dodatočná ochrana proti bočnému nárazu

 SIP + - Dodatočná ochrana proti bočnému nárazu

Candies odporúča

SIP + - Dodatočná ochrana proti bočnému nárazuBočné nárazy sú druhým najbežnejším zdrojom vážnych zranení u detí pri dopravných nehodách. To je dôvod, prečo BeSafe vyvinul jedinečnú inováciu SIP + - ďalšiu ochranu proti bočnému nárazu. SIP + má vplyv a my vám vysvetlíme, prečo.

  • Cena: 29,90 € s DPH

Dostupnosť: 7-10 dní

Výrobca: BeSafe

Čo je SIP +?

SIP + je doplnkovým bezpečnostným prvkom, ktorý je umiestnený na boku detského autosedačky BeSafe. Je zostrojený tak, aby absorboval energiu a znížil zaťaženie dieťaťa na krk a hlavu až o ďalších 20% v prípade bočného nárazu.

Ako to funguje?

SIP + je namontovaný na boku sedadla, ktorý smeruje k dverám vozidla a funguje dvomi spôsobmi. Po prvé, SIP + znižuje vzdialenosť medzi sedadlom a dverami, čím skracuje pohyb, ktorý sa uskutoční v prípade bočného nárazu. Menej pohybu znamená menej sily dieťaťa. Po druhé, funkcia SIP + funguje ako deformačná zóna vozidla a absorbuje energiu bočného nárazu.

Prečo je ochrana bočného nárazu dôležitá?

Deti sú obzvlášť zraniteľné pri bočných nárazoch. Keď sedia vysoko vo vozidle, sú menej chránené kovovými časťami karosérie. Navyše vozidlá neobsahujú žiadne rozbité zóny smerom k bokom, ako to robí v prednej časti vozidla. V dôsledku toho samotný automobil absorbuje veľmi malú energiu nárazu pri bočnej nehode.

To je dôvod, prečo je ochrana bočného nárazu, ktorú poskytuje detská autosedačka, pri ochrane detí čo najlepšie. Všetky sedadlá BeSafe obsahujú materiál absorbujúci energiu v bočných krídlach a hlbokých opierkach hlavy. Špeciálna ochrana proti bočnému nárazu SIP + ďalej znižuje sily na mieste hlavy a krku dieťaťa až o ďalších 20% pri bočnom náraze.

kategória: 0-18/0-25 kg

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info