BeSafe iZi Comfort X3 ISOfix 2019

 BeSafe iZi Comfort X3 ISOfix 2019

Nie je to úžasné, ako už vaše malé dieťatko vyrástlo? Autosedačka iZi Comfort ISOfix poskytuje veľmi dobrú ochranu a jej inštalácia je úplne jednoduchá. Vaše dieťatko v nej bude pohodlne cestovať a naviac sledovať všetko, čo sa kde deje. Pokiaľ nie je systém ISOfix súčásťou vašeho auta, môže byť táto autosedačka nainštalovaná pomocou trojbodového pásu.

  • Cena: 439 € s DPH

Dostupnosť: 3-5 dní

Výrobca: BeSafe

Zlá inštalácia je najväčší problém pri detských sedačkách všeobecne. ISOfix je vyvinutý s cieľom znížiť riziko zlej inštalácie. Moderné automobily sú vybavené dvoma úchyty ISOfix detskej sedačky. Autosedačka je týmto pevne spojená s karosériou systémom ISOfix. Prostredníctvom tohto systému, ktorý vedie k dosiahnutiu vyššieho stupňa bezpečnosti pre Vaše dieťa.

Vlastnosti:

váhová kategória 9-18 kg

certifikovaná podľa normy ECE R44/04
uchytenie po smere jazdy
bočná ochrana proti nárazu - SIP (side impact protection)
ochranna pre hlavu a krk - EPS na podporu hlavy a škrupiny sedadla
veľmí jednoduchá inštalácia pomocou ISOfixu
uľahčené umiestňovanie dieťatka do sedadla vďaka magnetom v ramenných poruhoch
správné zapojenie ISOfixu znázorňuje červené alebo zelené označenie
nastaviteľné 4 pozície v sede alebo ľahu
5-bodový bezpečnostný pás
odvetranie v chrbtovej časti
snímateľný a prací poťah (40°C)
Funkcie:

Ochrana proti bočnému nárazu: autosedačka poskytuje vynikajúcu ochranu proti bočnému nárazu pre hlavu a telo. Po jej stranách je polstrovanie zo špeciálneho materiálu, ktorý lephšie pohlcuje energiu nárazu.
Jednoduché nastavenie: ovládanie hlavovéj opierky a vnútorných bezpečnostných pásov je jednoduché. Jedným pohybom hu nastavíte do 8 rôznych výškových pozícií.
Integrovaná podporná noha: integrovaná podporná noha poskytuje dobrú stabilitu a lepšiu ochranu, pretože prenáša silu nárazu do podlahy vozidla.
Rozmery: d x š x v: 31 x 26 x 50 cm

kategória: 9-18 kg

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info