Inglesina Quad Quattro 2019

Inglesina Quad Quattro 2019

Inglesina na rok 2019 prichádza s vynoveným systémom Quad! Ešte lepší, ešte praktickejší a ešte šmrncovnejší! My v Candies tomuto kočíku tlieskame!

  • Cena: 899 € s DPH

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

Výrobca: Inglesina

Koncept kočíka Inglesina Quatro vychádza zo skutočnosti, že práve narodené dieťa potrebuje spať až 18 hodín denne. Okrem spánku a materského mlieka potrebuje pre svoj zdravý vývoj čerstvý vzduch a bezpečia. A práve koncept Quatro obsahuje všetko potrebné pre naplnenie týchto potrieb. Či už budete na vychádzke alebo doma, v aute alebo na chalupe, s Inglesina bude mať vaše dieťa neprerušovaný spánok a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia. Priestranná vanička kočíka je vybavená inovatívny podložkou Welcome Padt. Novorodenci, ktorý neustále leží, tak poskytuje dokonalú neonatologickej starostlivosť. Má tiež prvky pre riadenú ventiláciu a možnosť využitia pri cestovaní autom. Je pritom ľahká a jednoducho sa upevní na všetky typy podvozkov Inglesina.

Športová sedačka Quad vo veľkosti XXL, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg! Je veľmi priestranná a vhodná aj pre deti vyššiu konštitúcie. Naviac je teraz vybavená nastaviteľnou a predlžovacie opierkou nožičiek, čo umožní ďalšie predĺženie do dĺžky o 5cm! Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacie až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou Samovypínacia strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženie a slnečné clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni.

Autosedačka Huggy, so svojím špeciálne navrhnutým tvarom, poskytuje väčšiu ochranu pri bočnom náraze, pričom uhol sklonu chrbtovej opierky ponúka mimoriadne pohodlie pre dieťa. Konštrukcia autosedačky je tiež vybavená inovatívnymi, vetracími otvormi, ktoré podporujú vnútornú prevzdušňovanie autosedačky. Autosedačka sa dá skvele použiť buď v aute, alebo na prechádzkach, kedy sa jednoducho bez adaptérov pripne na podvozok kočíka Inglesina.

Stojan Stand UpTM. Po návrate z prechádzky sa hodí praktický a hygienický Stand UpTM, stojan na umiestnenie vaničky v byte. Bábätko tak môže nerušene spinkať ďalej vo dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku. Pre krátke zdriemnutie je možné nasadiť na Stand UpTM tiež autosedačku Huggy.

Podvozok Quad 2018. Vyrobený z lešteného hliníka, s rukoväťou z ekokože, je kompletne odpružený a s veľkými gélovými kolesami. Môže sa chváliť praktickým jednoručným skladaním a rozkladaním, čo oceníte, keď druhou rukou budete držať hlbokú vaničku alebo autosedačku. Pritom skladanie podvozkov Inglesina je navrhnuté tak, že rukoväť sa nedotýka zeme, keď je kočík zložený. Hygiena je veľmi dôležitá, pretože sa pri starostlivosti dieťaťa musíte dotýkať!

Systém Inglesina Quad 4 v 1 sa skladá z:

+ Športová časti s striešku a nánožníkom
+ Podvozku (na výber niekoľko variantov, pozri nižšie)
+ Hlboké vaničky
+ Autosedačky Huggy skupina 0+
+ Nákupného košíku
+ Držiaku na nápoj
+ Stojana Stand Up

typ: kombinované, športové

Alternatívne produkty

Inglesina pláštenka na hlbokú vaničku kočíka

Inglesina pláštenka na hlbokú vaničku kočíka

Dostupnosť: 7-10 dní

  • 35 € s DPH
 ks
Inglesina pláštenka na športový sedák

Inglesina pláštenka na športový sedák

Dostupnosť: 7-10 dní

  • 35 € s DPH
 ks

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info