AKCIA! Inglesina Quad Quattro 2019 + fusak a pláštenka ZADARMO

AKCIA! Inglesina Quad Quattro 2019 + fusak a pláštenka ZADARMO

NOVINKA top produkt

Inglesina na rok 2019 prichádza s vynoveným systémom Quad! Ešte lepší, ešte praktickejší a ešte šmrncovnejší! TERAZ v skvelej AKCII - s originál fusakom a pláštenkou v hodnote 110 eur ZADARMO

  • Cena: 899 € s DPH

Dostupnosť: SKLADOM, vystavené na predajni BA

Výrobca: Inglesina

Koncept kočíka Inglesina Quatro vychádza zo skutočnosti, že práve narodené dieťa potrebuje spať až 18 hodín denne. Okrem spánku a materského mlieka potrebuje pre svoj zdravý vývoj čerstvý vzduch a bezpečia. A práve koncept Quatro obsahuje všetko potrebné pre naplnenie týchto potrieb. Či už budete na vychádzke alebo doma, v aute alebo na chalupe, s Inglesina bude mať vaše dieťa neprerušovaný spánok a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia. Priestranná vanička kočíka je vybavená inovatívny podložkou Welcome Padt. Novorodenci, ktorý neustále leží, tak poskytuje dokonalú neonatologickej starostlivosť. Má tiež prvky pre riadenú ventiláciu a možnosť využitia pri cestovaní autom. Je pritom ľahká a jednoducho sa upevní na všetky typy podvozkov Inglesina.

Športová sedačka Quad vo veľkosti XXL, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg! Je veľmi priestranná a vhodná aj pre deti vyššiu konštitúcie. Naviac je teraz vybavená nastaviteľnou a predlžovacie opierkou nožičiek, čo umožní ďalšie predĺženie do dĺžky o 5cm! Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacie až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou Samovypínacia strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženie a slnečné clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni.

Ďalšou časťou je nová autosedačka Inglesina CAB, ktorá okrem vozidla môže byť upevnená na akýkoľvek podvozok od Inglesiny priamo, bez potreby adaptérov. Úplne nová autosedačka Cab, je oproti svojej predchodkyni Huggy väčšia, vybavenejšia a lepšie sa prispôsobuje rastúcemu dieťaťu. Ergonomický tvar, veľkorysé rozmery a optimálny uhol sklonu vedú k maximu pohodlia a bezpečie pre Vaše dieťa. Je veľmi ľahká (4,75 kg), ľahko sa prenáša a upevňuje vo vozidle pásmi. Upevníte ju tiež doma priamo na stojan Stand Up a na vychádzke alebo nákupe na podvozok kočíka Inglesina. Je vybavená systémom ochrany proti bočnému nárazu (SHP) a mäkkou, priedušnou zmenšovacou vložkou s lycrou. Tá je ergonomicky navrhnutá pre podporu správneho držania tela dieťaťa hneď od narodenia.

Stojan Stand UpTM. Po návrate z prechádzky sa hodí praktický a hygienický Stand UpTM, stojan na umiestnenie vaničky v byte. Bábätko tak môže nerušene spinkať ďalej vo dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku. Pre krátke zdriemnutie je možné nasadiť na Stand UpTM tiež autosedačku CAB.

Podvozok Quad 2018. Vyrobený z lešteného hliníka, s rukoväťou z ekokože, je kompletne odpružený a s veľkými gélovými kolesami. Môže sa chváliť praktickým jednoručným skladaním a rozkladaním, čo oceníte, keď druhou rukou budete držať hlbokú vaničku alebo autosedačku. Pritom skladanie podvozkov Inglesina je navrhnuté tak, že rukoväť sa nedotýka zeme, keď je kočík zložený. Hygiena je veľmi dôležitá, pretože sa pri starostlivosti dieťaťa musíte dotýkať!

Systém Inglesina Quad 4 v 1 sa skladá z:

+ Športová časti s striešku a nánožníkom
+ Podvozku (na výber niekoľko variantov, pozri nižšie)
+ Hlboké vaničky
+ Autosedačky CUB skupina 0+
+ Nákupného košíku
+ Držiaku na nápoj
+ Stojana Stand Up

typ: kombinované, športové

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info