Autosedačka Kiddy Guardianfix 3 2018

Autosedačka Kiddy Guardianfix 3 2018

AKCIA

Guardianfix 3 kombinuje výhody úspešnej produktovej línie Guardian s novými bezpečnostnými prvkami. Je tak bezpečnejšia aj pohodlnejšia. Upevňuje sa pásmi aj systémom ISOFIX. Vybavené originálnym predlžovacím podsedákom. Akcia platí len na vybrané farby.

  • Cena: 269 € s DPH

Dostupnosť: 7-10 dní

Výrobca: Kiddy

Aj keď sa odkazuje na svojho predchodcu, jedná sa o úplne novú , skvelo vybavenú autosedačku. Nová isofixová platforma s otočnými konektormi, ktoré majú predĺžený rozsah nastavenia. Do výbavy dostala prepracovaný ochranný pultík aj Kiddy Shock Absorbér a tiež vylepšené vodiče bezpečnostných pásov. Vyhovie tak najnovšej verzii bezpečnostnej normy ECE 44/04 doplnok 10.

Základným prvkom bezpečnosti pre najmenšie a najzraniteľnejšie deti je ochranný pultík. Absorpčný materiál, pohyb a čalúnenie znižuje silu, ktoréj je dieťa pri nehode vystavené. Nebezpečie zranenia krčnej chrbtice sa tak minimalizuje. Rodičia tu môžu len málo čo urobiť zle: Detské sedačky s ochranným pultíkom sú jednoduché na ovládanie. Dieťa vložíte do sedačky, ochranný pultík upevníte a je hotovo. Vhodné pre vozidlo s Isofix-systémom aj bez neho. Guardianfix 3 môže byť pripevnený s upínacím systémom alebo s pásom vozidla. Oba varianty upevnenia zaisťujú vysokú bezpečnosť.

Šťastná sedmička - 7 bezpečnostních prvkov, ktoré inde nenájdete.

Originálny bezpečnostný pultík - umožní, aby sa horná časť tela dieťatka prirodzene cez pultík prevalila, pokiaľ dôjde k čelnému nárazu alebo prudkému brzdeniu. Vďaka tomu je kriticky citlivá krčná oblasť podstatne menej zaťažená, ako v prípade, keď je dieťa zaistené konvenčnými bezpečnostnými pásmi.
Nový Kiddy absorbér nárazu - od 18 kg a vyššie sú deti zaistené v autosedačke bez ochraného pultíku pomocou 3 bodového bezpečnostného pásu vozidla. Náš unikátny bezpečnostný prvok - Kiddy absorbér nárazu - pohlcuje energiu, pôsobiacu na trojbodové pásy, a preto chráni Vaše dieťatko.
Optimalizovaná geometria bočných plôch - vďaka novému rozvrhnutiu komponentov bočnej ochrany sa stáva náš vysoko absorbčný materiál Honey Comb V2 ešte účinejším a zachytí maximum kinetickej energie. V prípade bočnej kolízie je hlavička a ramená chránené tým najlepším spôsobom. Súčastne zostal zachovaný skvelý bočný výhľad dieťatka.
Nová znížená ISOFIXová platforma zaisťuje nižšie ťažisko a tým aj menší klopný moment. Súčasne je vybavená mechanizmom pre bočný posun. Uľahčuje sa tým upínanie do vozidla a tiež znižuje prenos síl bočného nárazu na sedačku aj dieťa.
Optimálny tvar - Kiddy guardianfix 3 sa prispôsobí rozmerom Vašho dieťatka (nastavitelná šírka a výška). Z tohoto dôvodu poskytujú postranné ochranné prvky ešte lepšiu ochranu. Autosedačku nastavíte pre každú etapu rastu Vášho dieťatka, aby poskytovala tu najlepšiu ochranu!
Podsuvný vankúšik podsedáku. Zvyšuje pozíciu najmenších detí (9-11kg) vo vzťahu k bezpečnostnému pultíku.
Mierka úrovne očí. Správna pozícia hlavičky dieťatka tak môže byť ľahšie kontrolovaná a rodičia ihneď vidia či dieťatko vyrástlo a autosedačka potrebuje upraviť geometriu pre najlepšiu ochranu aj pohodlie.

Nie je len bezpečnejšia, ale tiež omnoho pohodlnejšia.

Pri viac rozsahovej autosedačke je základom pohodlia a bezpečnosti prispôsobenie sedačky zmenám rozmerov postavy dieťatka. Guardianfix 3 má unikátny mechanizmus nastavenia výšky a šírky opierky chrbátika jednou rukou a jedným pohybom. Ako jediná na trhu disponuje opierkou nožičiek nastaviteľnou do 5 pozícií a zväčujúcim rozsahom nastavenia sklonu opierky chrbátika a tiež veľkým rozsahom použitia priedušného poťahu s 3D sieťou. Pre dieťatko je tak aj dlhá cesta príjemným zážitkom.

Jednoduchá inštalácia chráni pred chybami

Rodičia tu môžu len málo čo urobiť zle: Detské sedačky s ochranným pultíkom sú jednoduché na ovládanie. Dieťa vložiť do sedačky, ochranný pultík upevniť, pretiahnuť cez neho pásy auta a je hotovo.

Vhodné pre vozidlo s Isofix systémom aj bez neho.

Guardianfix 3 môže byť pripevnený s upínacím systémom Isofix a pásom vozidla alebo len s pásom vozidla. Oba varianty upevnenia zaisťujú vysokú bezpečnosť. Pri použití s ISOFIXom uľahčujú inštaláciu otočné a v dvoch smeroch posuvné konektory. Veľký rozsah ich vysunutia umožňuje nastaviť odpočinkovú polohu pre dlhšie cesty.

Odolný poťah - Poťahy, ktoré sú k dostaniu v mnohých farebných variantoch, sú snímateľné a možno ich prať v rukách pri 30°C.

Výsuvná vložka - Opora a perfektný pocit pri sedení. Dieťa sa bude cítiť výborne a bude si jazdu autom užívať.

Najpohodlnejšia pozícia v každej situácii - stačí len niekoľko málo sekúnd k tomu, aby ste nastavili autosedačku do pozície na spanie a tak isto komfortná výška opierky hlavy môže byť jednoducho nastavená. Široká sedačka umožňuje kľudný a pohodlný spánok. Zatiaľ čo Vy sa sústredíte na cestu, dieťa odpočíva v bezpečí svojej autosedačky.

Rozmery:

Hmotnosť: 8,0 kg

Vonkajší rozmer :

výška 65-83 cm
šírka 55+64 cm
hĺbka 45-50 cm
Vnútorný rozmer:

šírka pri hlavičke 21 cm
šírka v oblasti ramien 31-41 cm
výška opierky chrbátika 37-55 cm
hĺbka podsedáku 37-42 cm
šírka v oblasti bedier 30 cm
Rozsah sklonu opierky 90°až 115°

Typ inštalácie: v smere jazdy

 

kategória: 9-36 kg

Alternatívne produkty

Kiddy Phoenixfix Pro 3 2018

Kiddy Phoenixfix Pro 3 2018

Dostupnosť: 7-10 dní

  • 229 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info