Bugaboo Donkey2 Black/Black Duo

Bugaboo Donkey2 Black/Black Duo

NOVINKA Candies odporúča

Bugaboo Donkey 2 prichádza na trh s niekoľkými vylepšeniami a novými možnosťami. Tento set obsahuje kompletný kočík Donkey 2:Podvozok: Black (Čierny) 1x, športové sedadloBlack 2x , hlboká korba: Black 1x a slnečná strieška : Black 2x

  • Cena: 1595 € s DPH

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: Bugaboo

Novinky vo funkčnosti kočíka zahŕňajú:

- Všetky štyri kolesá sú už odpružené.
- Penou plnené kolesá pre čo najpohodlnejšiu jazdu a čo najdlhšiu životnosť. Osvedčené protišmykové riešenie.
- Rozšíriteľný postranný košík dostal vnútorné vstavané vrecká a poťah. Môžete si teda do neho pohodlne dať aj menšie veci ako je mobil, peňaženka alebo kľúče. Unesie tiež 10 kg.

Bugaboo Donkey je vytvorený pre rodičov, ktorí chcú byť pripravení ako na dnešok, tak na budúcnosť. Jeho ľahko prístupný postranný kôš sa hodí na čokoľvek čo deň prinesie. Tiež ho možno v pár krokoch jednoducho vymeniť za športové sedadlo či hlbokú vaničku pre druhé dieťa. Ak máte plány pre väčšiu rodinu, tento kočík od Bugaboo je výborná voľba. Donkey 2 myslí aj do budúcnosti vy si už nemusíte s ničím robiť starosti.

Komfort a pohodlie:

Na konštrukciu kočíka Bugaboo Donkey umiestnite ako sedačku pre bábätko, tak i postrannú tašku. Vďaka tomuto dômyselnému riešeniu zaistíte pohodlie sebe aj Vašej ratolesti pri väčších nákupoch. Samozrejmosťou je kôš pod kočíkom s obsahom 22 litrov.

Zloženie kočíka Bugaboo Donkey je otázkou niekoľkých sekúnd. Kočík zložíte v celku v oboch prípadoch: "mono" - kočík pre jedno bábätko, "duo" - pre dve deti.

Výškovo nastaviteľné ramenné pásy, otočná sedačka v smere i v proti smere jazdy a polohovanie chrbta sú u kočíka Bugaboo Donkey 2 samozrejmosťou. Proti smeru jazdy nastavíte sedačku kočíka Bugaboo do troch polôh (sed, poloľah a ľah), v smere jazdy "len" do dvoch polôh (poloľah a sed).

Z kočíka Bugaboo Donkey ľahko urobíte "dvojkolku" zložením podvozku s kolesami k sebe. To iste oceníte pri jazde po pláži alebo snehu, kde kočík netlačíte pred sebou, ale naopak ho ťaháte. Vďaka tomuto systému je prechádzanie pieskom a snehom ľahšie.

Použitie:

Kočík Bugaboo Donkey 2 je jediný kočík na svete, ktorý sa dá zúžiť a rozšíriť a ľahko z neho prestaviate kočík pre dve deti (či už pre súrodencov, alebo pre dvojičky). Veľké zadné penou plnená kolesá kočíka umožnia prejazd akýmkoľvek terénom (piesok, lesná i poľná cesta, snehová pláň ...) Menšie kolesá vpredu, otočné o 360 °, oceníte pri prejazde úzkymi uličkami obchodných domov. Vďaka svojej šírke dokáže aj pri plnom roztiahnutí prejsť všetkými štandardnými dverami.

Všetky nové látky na Bugaboo Donkey 2 sú spätne kompatibilné s predchádzajúcou verziou Donkeyho.

typ: kombinované, súrodenecké

Alternatívne produkty

Bugaboo Smartphone holder držiak na telefón

Bugaboo Smartphone holder držiak na telefón

Dostupnosť: SKLADOM

  • 34,95 € s DPH
 ks
Bugaboo držiak nápojov 2019

Bugaboo držiak nápojov 2019

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 24,95 € s DPH
 ks
Bugaboo light cotton blanket deka

Bugaboo light cotton blanket deka

Dostupnosť: Vypredané

  • 64,95 € s DPH
Bugaboo soft wool blanket deka

Bugaboo soft wool blanket deka

Dostupnosť: Vypredané

  • 99,95 € s DPH
Bugaboo Footmuff fusak 2019

Bugaboo Footmuff fusak 2019

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 119,95 € s DPH
Vyberte variant
Bugaboo Arctic High Performance fusak

Bugaboo Arctic High Performance fusak

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 179,95 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info