Inglesina Auto Kit - pásy do vaničky

Inglesina Auto Kit - pásy do vaničky

Candies odporúča

Sada Auto Kit Inglesina pre upevnenie vaničky do auta.Vaničku potom možno použiť na prepravu dieťatka do 10 kg v ležiacej polohe v aute.3-bodové bezpečnostné pásy.

  • Cena: 56 € s DPH

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

Výrobca: Inglesina


Dlhé cesty autom nie sú pre novorodencov v autosedačke vhodné. Ak sa im nemôžete vyhnúť, je tu riešenie v podobe prepravy v hlbokej vaničke, kedy dieťa môže ležať. Tá ale musí byť upravená sadou pre prepravu ležiaceho dieťaťa. Sadu využijete od narodenia do 10 kg. Nevýhodou je ale to, že sa vanička upevňuje na zadné sedadlo, ktoré celé zaberie. Upevňovacie pásy využívajú bezpečnostné pásy z auta na oboch stranách vozidla.

Sada obsahuje: brušný bezpečnostný pás s polstrovaním, polstrovanou absorpčné vložku za hlavičku, dva prídavné pásy, ktoré sa nasadzujú na pásy pri aute. táto sada je určená pre hlbokú vaničku Inglesina Zippy Pro a pre hlbokú vaničku Inglesina Quad v prevedení od kolekcie 2016.

Upozornenie: Podložka pod hlavičku musí byť vo vaničke v ležiacej polohe a inštalácia sa vykonáva súčasne na pravom a ľavom zadnom sedadle, takže v automobile na zadných sedadlách už nemôžu byť prepravované ďalšie osoby. schválené EC44 / 04

typ: hlboké vaničky

Alternatívne produkty

AKCIA! Inglesina Quad Quattro 2019 + fusak a pláštenka ZADARMO

AKCIA! Inglesina Quad Quattro 2019 + fusak a pláštenka ZADARMO

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 899 € s DPH
Vyberte variant
Inglesina system Sofia 2019

Inglesina system Sofia 2019

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 759 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info