Stokke Flexi bath Bundle Tub with Newborn Support -Skladacia vanička s lehátkom pre novorednca

Stokke Flexi bath Bundle Tub with Newborn Support -Skladacia vanička s lehátkom pre novorednca

must have

Stokke Flexi Bath je skladacia detská vanička vhodná od narodenia do štyroch rokov. Prostredníctvom úsporného dizajnu sa ľahko ukladá a pohodlne používa doma alebo pri cestovaní, čo podporuje viac zdieľaných chvíľ kúpeľa. Zahrnutá podpora Flexi Bath Newborn Support poskytuje dodatočné pohodlie novorodencom.

  • Cena: 62 € s DPH

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: Stokke®

Vlastnosti:

Ocenená Bath Stokke Flexi a novorodeneckou podporou poskytne svojmu dieťaťu bezpečný a pohodlný kúpeľ. Napriek tomu dbajte na to, aby ste nikdy neopustili svoje dieťa bez dozoru.
Jedinečný skladací dizajn robí Stokke Flexi Bath ideálnym pre domáce použitie, pretože pri skladovaní zaberá minimálny priestor. Jeho nízka hmotnosť a kompaktné rozmery pri skladaní na rovinkách sú ideálne.
Všetky materiály používané pri výrobe Stokke Flexi Bath a Stokke Flexi Bath Newborn Support neobsahujú ťažké kovy, ftaláty, formaldehyd, BPA a iné škodlivé látky

Rozmery produktu: 20 x 17 x 20 palcov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info