MyCarrier Front Carrier

MyCarrier  Front Carrier

Stokke Nosítko MyCarrier ™ Predný nosič Stokke® MyCarrier ™ je navrhnutý tak, aby bol bezpečný a pohodlný pre vaše dieťa aj pre vás. Umožňuje tri rôzne spôsoby nosenia, vhodné pre rôzne vekové kategórie a situácie a rastie tak s vaším novorodencom až do troch rokov veku.

  • Cena: 119 € s DPH

Dostupnosť: Do 4-6 týždňov

Výrobca: Stokke®

Vhodný pre deti od 4 týždňov do 3 rokov (odporúčaná váha je 3,5 kg až 15 kg)

Predný nosič je vhodný na použitie od 4 týždňov. Tvárou v tvár dáte svojmu dieťaťu pocit blízkosti a bezpečia. Mäkká polstrovaná podpora hlavičky stabilizuje vyvíjajúci sa krk vášho dieťaťa. Tvárou smerom von potom môžete nosiť, keď dieťa dokáže samo udržať hlavičku.

vhodné pre bábätko od 53 cm alebo 3,5 kg
opierka na hlavičku pre najmenších
od začiatku používať nosič v skrátených intervaloch (10-15 minút)
vždy sa uistite, že bábätko môže dobre dýchat
Ergonomický komfort:

Stokke® MyCarrier ™ bol ergonomicky navrhnutýá tak, aby vhodne podopieral vyvíjajúce sa bedrové kĺbiky. Zároveň má dve rôzne časti pre predné a zadné nosenie usporiadané na mieru týchto dvoch odlišných miest na sedenie. Tým je zabezpečené, že vaše dieťa je pevne usadené v optimálnej ergonomickej polohe vo všetkých možných pozíciách, čo prispieva k správnemu, zdravému vývoju.

Plne nastaviteľné na mieru:

Nové, premyslene navrhnuté nosítko je jednoduchšie ako nikdy predtým. V niekoľkých krokoch sa dá ľahko nastaviť pre maminkyá aj oteckov všetkých veľkostí, takže sa môžete v nosení striedať. Pohodlne sa nastaví aj pre vaše rastúce dieťa. Vždy bude perfektne sedieť vám i deťom.

Materiály:

Mäkké polstrované nosítko zaisťuje pohodlie vám i dieťatku. Kvalitné spony a zipsy sú vybrané pre dlhú životnosť. K dispozícii sú nosítka v rôznych farbách, z mäkkej organickej bavlny alebo priedušnej sieťoviny. Nosič je ľahko skladateľný do kompaktného rozmeru, čo zaručuje ľahkú prepravu a skladovanie. Moderný škandinávsky dizajn bol vyvinutý a testovaný v Nórsku.

Zloženie materiálu: bavlna

Schválený odborníkmi

Medzinárodný inštitút dysplasie bedrového kĺbu (IHDI) uznáva Stokke® MyCarrier ™ ako produkt "hip-zdravý". To znamená, že výrobok je vyvinutý s ohľadom na zdravý vývoj kĺbov počas prvých mesiacov života. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku www.hipdysplasia.org

Alternatívne produkty

Stokke® MyCarrier™ Bib

Stokke® MyCarrier™ Bib

Dostupnosť: SKLADOM

  • 19 € s DPH
Vyberte variant
Stokke® MyCarrier™Front and Back  2019

Stokke® MyCarrier™Front and Back 2019

Dostupnosť: Do 4-6 týždňov

  • 159 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info