Kiddy Kiddfix isofixová báza pre Evolution2 Mystic Black

Kiddy Kiddfix isofixová báza pre Evolution2 Mystic Black

Candies odporúča

Kiddy Kiddfix IsoFixová bázy pre Evolution2Základňa - báza do auta s indikátorom správneho pripevnenie umožňuje bezpečné a pritom superrýchle nasadenie alebo odobratie autosedačiek Kiddy Evolution Pro 2, Evo-Lunafix a Evoluna i-Size 1 a 2 do a / alebo z vozidla. Rýchle a bezpečné pripevnenie ku karosérii.

  • Cena: 149 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: Kiddy

Základňu bezpečne upevníte ku konektorom ISOFIX v aute, takže na ňu potom môže byť upevnená autosedačka. Pri užívaní ju môžete nechať natrvalo vo vozidle a / alebo jednoduchým stlačením dvoch ovládačov ju odistíte a môžete ju premiestniť do iného auta.
Pomocou zmeny dĺžky ju prispôsobíte konkrétnemu vozidlu. Výškovo nastaviteľná noha zaistí opretie základne o podlahu vozidla. V prípade prudkého brzdenia alebo nárazu táto noha zamedzí nebezpečnému preklopeniu autosedačky. Tri farebné indikátory potvrdzujú, že základňa je správne upevnená a pripravená pre vyjdenie.
Hoci je možné autosedačku Evolution Pro2 v aute upevniť len pásy vozidla, vždy odporúčame použitie bázy pre jeho jednoduchosť a bezpečnosť. Každodenné umiestnenie autosedačky do auta a jej vybratie je potom extrémne ľahké.
Kiddy Isofix Base 2 je súčasťou dodávky u autosedačiek Evoluna i-Size a Evo-lunafix a voliteľným príslušenstvom pre Evolution Pro2. V prípade používania viacerých vozidiel si báze môžete zaobstarať do každého z nich.
prednosti:
- ukazovateľ správneho pripevnenia autosedačky Kiddy ku Kiddy Isofix 2 základni
- rýchle a bezpečné upevnenie ku karosérii auta
- nastaviteľné konektory pre optimálnu inštaláciu Isofix základne v rôznych vozidlách
- výškovo nastaviteľná oporná noha pre lepšiu stabilitu
- ukazovateľ stabilnej pozície podporné nohy Kiddy Isofix 2 základne
Hmotnosť: 5,5 kg.
Rozmery: 32 x 17 x 70 cm

kategória: doplnky k autosedačkám

Alternatívne produkty

Kiddy Evolution Pro 2 2018

Kiddy Evolution Pro 2 2018

Dostupnosť: Dočastne nedostupné

  • 235 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info