Cybex Cloud Q - Birds of paradise 2017 Limitovaná Edícia

Cybex Cloud Q - Birds of paradise 2017 Limitovaná Edícia

must have

Autosedačka Cybex Cloud Q Sk. 0+, 0 - 13 kg, od narodenia až do cca 18 mesiacov nová definícia luxusného cestovania Pásom pripútaná autosedačka Cloud Q sa v skupine 0+ stala víťazom testu 06/2015 nemeckej organizácie Stiftung Warentest. Bola jedinou detskou autosedačkou, ktorá získala v kategórii bezpečnosti známku "veľmi dobré". Autosedačka sama vyniká ako dokonalá symbióza neobyčajej ochrany a nového druhu cestovného systému s výnimočnou bezpečnosťou mimo aj vo vnútri vozidla.

  • Cena: 305,95 € s DPH

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: Cybex

Ergonomická pozicie ľahu mimo vozidla
Vyberateľná novorodenecká vložka pre predčasne narodené a veľmi malé deti
11pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným systémom pásov
Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. Systém)
Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška
Cestovný systém nielen s kočíkmi CYBEX
Spĺňa dodatok 7 normy ECE R-44/04

Vďaka pozícii ľahu možno detskú autosedačku mimo vozidla zmeniť na vaničku. Tento inovatívny cestovný systém dopĺňa teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze, takmer úplne plochá pozícia ľahu aj vo vozidle a XXL slnečná strieška s UVP50 +. 11pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy súčasne nastavuje dĺžku pásov a sklon pozície sedenia. Detská autosedačka tak rastie spoločne s dieťaťom.

SKLÁPACIA OPIERKA CHRBTA

Ergonomická pozícia takmer úplne ľahu mimo vozidla

Nová funkcia autosedačky Cloud Q umožňuje možnosť zmeny do horizontálnej pozície mimo vozidla. S dlhšou opierkou nôh a pozíciu takmer úplne ľahu môže dieťa pohodlne ležať v ergonomickej pozícii.

Uhol možno ľahko nastaviť jednou rukou bez nutnosti vybrať dieťa von z autosedačky, zatiaľ čo madlo na nosenie stále zostáva vo vzpriamenej polohe pre ľahšiu mobilitu. V kombinácii s kočíkmi CYBEX možno Cloud Q použiť aj ako skvele vyzerajúci travel system. Vďaka možnosti sklopenia sa autosedačka premení na praktickú a a dômyselnú krobičku, pre prvé mesiace života dieťaťa. Dieťa môže v pokoji spať s optimálnou ochranou v ergonomickej pozícii.

AUTOMATICKÉ NASTAVENIE VÝŠKY AUTOSEDAČKY

Pre ideálnu pozíciu takmer úplne ľahu

Cloud Q sa prispôsobí potrebám aj tých najcitlivejších novorodencov a predčasne narodených detí. Presun predčasne narodených a veľmi malých detí, ktorých krčné svalstvo a reflexy ešte nie sú celkom vyvinuté, je jednou z najväčších výziev pre bezpečnostných inžinierov. Prepadávanie hlavy dopredu počas spánku môže viesť k dýchacím problémom a je nevyhnutné sa mu za každú cenu vyvarovať.

Spoločne s nemeckými lekárskymi špecialistami a pôrodnými asistentkami bola po zahrnutí zistení, získaných z mnohých testov vyvinutá nová funkcia, umožňujúca čo najplochejší uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom dieťaťa. Riziko dýchacích problémov je tak znížené. Nastavením opierky hlavy sa zmení aj uhol sedenia, vďaka čomu rastie autosedačka spoločne s dieťaťom. Pomocou tohto integrovaného automatického nastavenia ponúka autosedačka dostatok priestoru a pohodlia aj pre väčšie deti.

Teleskopický L.S.P. systém

Teleskopická Lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System), v kombinácii s energiu absorbujúcou škrupinou pohlcuje silu bočného nárazu.

Teleskopickú Lineárnu ochrana pri bočnom náraze je možné individuálne nastaviť. Prvotné sily nárazu sú prenášané cez predĺžený bočný protektor, smerujúce k dverám a potom sú rozložené na škrupine autosedačky. Flexibilná štruktúra materiálu detskej autosedačky potom absorbuje sily nárazu a odvádza ich preč od dieťaťa.

Vďaka novej 11-pozičnej výškovo nastaviteľnej opierke hlavy s integrovaným systémom pásov sa dĺžka pásov automaticky mení podľa výšky opierky hlavy. To zabraňuje zbytočne zložitému vyvliekanie a navliekanie pásov a veľmi znižuje možnosť nesprávneho použitia.

ZODPOVEDAJÚCA INTEGROVANÁ XXL SKLÁPACIA SLUNEČNÁ STRIEŠKA

Dokonalá ochrana pred vetrom a slnkom s UVP50 +

Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia slnečná strieška prísny Austrálsky štandard UVP50 +.

Integrovaná, extra-veľká slnečná strieška elegantne mizne za farebné tienidlo. Striešku je možné úplne roztiahnuť, vďaka čomu poskytuje ochranu nielen pred slnkom, ale aj pred vetrom.

FUNKCIE:

Travel System, spoločné s kočíkom CYBEX PRIAM a ostatnými kočíky nielen od firmy CYBEX.

Energiu absorbujúci škrupina - Absrobuje sily nárazu a chráni dieťa

Extra široké Y-pásy - s mäkkými poduškami

dĺžka / šírka / výška: 665, 440, 403-570 mm

váha: 5,4 kg

ECE R44 / 04, Dodatok 7, Sk. 0+

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

typ: 0-13 kg
kategória: 0-13 kg

Alternatívne produkty

Cybex Cloud Q  -  Anna K 2018 Limitovaná Edícia

Cybex Cloud Q - Anna K 2018 Limitovaná Edícia

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 305,95 € s DPH
 ks

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info