Cybex Cloud Q - Koi Crystalized Limitovaná Edícia 2018

Cybex Cloud Q - Koi Crystalized Limitovaná Edícia 2018

Candies odporúča

Autosedačka Cybex Cloud Q Nová definícia luxusného cestovania. Vlastnosti:sk. 0+, 0 - 13kg, od narodenia až do cca 18 mesiacovtravel system - spoločne s kočíkom CYBEX PRIAM a ostatnými kočíky nielen od firmy CYBEXenergiu absorbujúca škrupina - absorbuje sily nárazu a chráni dieťaextra široké Y-pásy - s mäkkými poduškamiergonomická pozicia ľahu mimo vozidlavyberateľná novorodenecká vložka pre predčasne narodené a veľmi malé deti11-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným systémom pásovteleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP Systém)integrovaná XXL sklápacia slnečná strieškacestovný systém nielen s kočíkmi CYBEXspĺňa dodatok 7 normy ECE R-44/04látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° Cnavrhnuté v Nemecku

  • Cena: 305,95 € s DPH

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: Cybex

SKLÁPACIA OPIERKA CHRBTA - ergonomická pozícia takmer úplneho ľahu mimo vozidla

Nová funkcia autosedačky Cloud Q umožňuje možnosť zmeny do horizontálnej pozície mimo vozidla. S dlhšiou opierkou nôh a pozíciou takmer úplneho ľahu môže dieťa pohodlne ležať v ergonomickej pozícii. Uhol je možné ľahko nastaviť jednou rukou bez nutnosti vybrať dieťa von z autosedačky, zatiaľ čo madlo na nosenie stále zostáva vo vzpriamenej polohe pre ľahšiu mobilitu. V kombinácii s kočíkmi CYBEX možno Cloud Q použiť aj ako skvele vyzerajúci travel system. Vďaka možnosti sklopenia sa autosedačka premení na praktickú a dômyselnú korbičku, pre prvé mesiace života dieťaťa. Dieťa môže v pokoji spať s optimálnou ochranou v ergonomickej pozícii.

AUTOMATICKÉ NASTAVENIE VÝŠKY AUTOSEDAČKY - pre ideálnu pozíciu takmer úplne ľahu

Cloud Q sa prispôsobí potrebám aj tých najcitlivejších novorodencov a predčasne narodených detí. Presun predčasne narodených a veľmi malých detí, ktorých krčné svalstvo a reflexy ešte nie sú celkom vyvinuté, je jednou z najväčších výziev pre bezpečnostných inžinierov. Prepadávanie hlavy dopredu počas spánku môže viesť k dýchacím problémom a je nevyhnutné sa mu za každú cenu vyvarovať.

Spoločne s nemeckými lekárskymi špecialistami a pôrodnými asistentkami bola po zahrnutí zistení, získaných z mnohých testov vyvinutá nová funkcia, umožňujúca čo najplochejší uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom dieťaťa. Riziko dýchacích problémov je tak znížené. Nastavením opierky hlavy sa zmení aj uhol sedenia, vďaka čomu rastie autosedačka spoločne s dieťaťom. Pomocou tohto integrovanému automatickému nastavenia ponúka autosedačka dostatok priestoru a pohodlia aj pre väčšie deti.

TELESKOPICKÝ L.S.P. Systém - teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze

Teleskopická lineárne ochrana pri bočnom náraze (LSP System), v kombinácii s energiu absorbujúcou škrupinou pohlcuje silu bočného nárazu. Teleskopickú lineárnu ochranu pri bočnom náraze je možné individuálne nastaviť. Prvotné sily nárazu sú prenášané cez predĺžený bočný protektor, smerujúce k dverám a potom sú rozložené na škrupine autosedačky. Flexibilná štruktúra materiálu detskej autosedačky potom absorbuje sily nárazu a odvádza ich preč od dieťaťa.

11-POZIČNÁ VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ OPIERKA HLAVY - pre dokonalú ochranu, ktorá rastie s dieťaťom

V kombinácii s teleskopickou lineárnou ochranou pri bočnom náraze, vylepšuje výškovo nastaviteľná opierka hlavy ochranu autosedačky Cloud Q pri bočnom náraze. Vďaka novej 11-pozičnej výškovo nastaviteľnej opierky hlavy s integrovaným systémom pásov sa dĺžka pásov automaticky mení podľa výšky opierky hlavy. To zabraňuje zbytočne zložitému vyvliekaniu a navliekaniu pásov a veľmi znižuje možnosť nesprávneho použitia.

INTEGROVANÁ XXL SKLÁPACIA SLNEČNÁ STRIEŠKA - dokonalá ochrana pred vetrom a slnkom s UVP50 +

Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia slnečná strieška prísny Austrálsky štandard UVP50 +. Integrovaná, extra-veľká slnečná strieška elegantne mizne za farebným tienidlom. Striešku je možné úplne roztiahnuť, vďaka čomu poskytuje ochranu nielen pred slnkom, ale aj pred vetrom.

typ: 0-13 kg
kategória: 0-13 kg

Alternatívne produkty

Cybex Cloud Q  -  Anna K 2018 Limitovaná Edícia

Cybex Cloud Q - Anna K 2018 Limitovaná Edícia

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 305,95 € s DPH
 ks
Cybex Cloud Q - Birds of paradise 2017 Limitovaná Edícia

Cybex Cloud Q - Birds of paradise 2017 Limitovaná Edícia

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 305,95 € s DPH
 ks

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info