Cybex Cloud Q - Fashion Butterfly Limitovaná Edícia

Cybex Cloud Q - Fashion Butterfly  Limitovaná Edícia

must have

Autosedačka Cybex Cloud Q Detská autosedačka Cloud Q - nová definícia luxusného cestovania.Ergonomická pozícia takmer úplne poležiačky mimo vozidlaAutomatické nastavenie výšky vo vnútri vozidla pre predčasne narodené a veľmi malé deti11-pozične výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným systémom pásovTeleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP System)Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieškaAko Travel system nielen s kočíkmi CYBEX

  • Cena: 305,95 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: Cybex

Vďaka pozícii takmer úplne poležiačky možno detskú autosedačku mimo vozidlo zmeniť na vaničku. Tento inovatívny cestovný systém dopĺňa teleskopická lineárny ochrana pri bočnom náraze, takmer úplne plochá pozície ľahu aj vo vozidle a XXL slnečná strieška s UVP50 +. 11-pozičné výškovo nastaviteľná opierka hlavy súčasne nastavuje dĺžku pásov a sklon pozície sedenia. Detská autosedačka tak rastie spolu s dieťaťom.

Sklápacia opierka chrbta
Ergonomická pozície takmer úplne ležmo mimo vozidla.
Nová funkcia autosedačky Cloud Q umožňuje možnosť zmeny do horizontálnej pozície mimo vozidla. S dlhšou opierkou nôh a pozíciu takmer úplne ľahu môže dieťa pohodlne ležať v ergonomickej pozícii.
Uhol možno ľahko nastaviť jednou rukou bez nutnosti vybrať dieťa von z autosedačky, zatiaľ čo madlo na nosenie stále zostáva vo vzpriamenej polohe pre ľahšie mobilitu. V kombinácii s kočíkmi CYBEX možno Cloud Q použiť aj ako skvele vyzerajúci travel system. Vďaka možnosti sklopenia sa autosedačka premení na praktickú aa dômyselnou vaničku, pre prvé mesiace života dieťaťa. Dieťa môže v pokoji spať s optimálnou ochranou v ergonomickej pozícii.

Automatické nastavenie výšky autosedačky
Pre ideálnu pozíciu takmer úplne poležiačky
Cloud Q sa prispôsobí potrebám aj tých najcitlivejších novorodencov a predčasne narodených deti. Presun predčasne narodených a veľmi malých detí, ktorých krčné svalstvo a reflexy ešte nie sú úplne vyvinuté, je jednou z najväčších výziev pre bezpečnostné inžinierov. Prepadávanie hlavy dopredu počas spánku môže viesť k dýchacím problémom a je potrebné sa mu za každú cenu vyvarovať.
Spoločne s nemeckými lekárskymi špecialistami a pôrodnými asistentkami bola po zahrnutí zistení, získaných z mnohých testov vyvinutá nová funkcia, umožňujúca čo najplochejšej uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom dieťaťom. Riziko dýchacích problémov je tak znížené. Nastavením opierky hlavy sa zmení aj uhol sedenia, vďaka čomu rastie autosedačka spoločne s dieťaťom. Pomocou tohto integrovanému automatickému nastavenie ponúka autosedačka dostatok priestoru a pohodlia aj pre väčšie deti.

Teleskopický L.S.P. System
Teleskopická Lineárne ochrana pri bočnom náraze

Teleskopická Lineárne ochrana pri bočnom náraze (LSP System), v kombinácii s energiu absorbujúci škrupinou pohlcuje silu bočného nárazu.
Teleskopickú Lineárne ochrana pri bočnom náraze je možné individuálne nastaviť. Prvotné sily nárazu sú prenášané cez predĺžený bočné protektor, smerujúce ku dverám a potom sú rozložené na škrupine autosedačky. Flexibilné štruktúra materiálu detskej autosedačky potom absorbuje sily nárazu a odvádza ich preč od dieťaťa.

11-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy
Pre dokonalú ochranu, ktorá rastie s dieťaťom
V kombinácii s teleskopickou Lineárnou ochranou pri bočnom náraze, vylepšuje výškovo nastaviteľná opierka hlavy ochranu autosedačky Cloud Q pri bočnom náraze.
Vďaka novej 11-pozične výškovo nastaviteľnej opierke hlavy s integrovaným systémom pásov sa dĺžka pásov automaticky mení podľa výšky opierky hlavy. To zabraňuje zbytočne zložitému vyvliekanie a navliekanie pásov a veľmi znižuje možnosť nesprávneho použitia.

Zodpovedajúce integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška
Dokonalá ochrana pred vetrom a slnkom s UVP50 +
Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia slnečná strieška prísny Austrálsky štandard UVP50 +.
Integrovaná, extra-veľká slnečná strieška elegantne mizne za farebné tienidlo. Striešku je možné úplne roztiahnuť, vďaka čomu poskytuje ochranu nielen pred slnkom, ale aj pred vetrom.

Farby a Látky
Bezpečnosť, Dizajn a Funkčnosť
Autosedačky PLATINUM pokračujú v tradícii módnych farieb spoločnosti CYBEX a prichádzajú vo veľkom výbere farieb v dvoch látkových prevedeniach.

Variant Comfort: mäkká a útulná variant autosedačiek Platinum ponúka 10 farebných kombinácií.

Variant Plus: variant Plus dostáva svoj charakteristický vzhľad vďaka exkluzívnej, veľmi odolné látke s keprových efektom vo vzhľade denim. Tieto detské autosedačky sú dostupné v 7 rôznych farbách.

Funkcie:

Travel System - Spoločne s kočíkom CYBEX PRIAM a ostatnými kočíky nielen od firmy CYBEX
Energiu absorbujúci škrupina - Absrobuje sily nárazu a chráni dieťa
Extra široké Y-pásy - s mäkkými poduškami

Príslušenstvo na dokúpenie:
- Plastové zavádzače ISOFIX

Parametre:

Dĺžka / šírka / výška: 665 x 440 x 403 mm
Váha: 5,4 kg
ECE R44 / 04, Sk. 0+
Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C
Nosnosť: 13kg

typ: 0-13 kg
kategória: 0-13 kg

Alternatívne produkty

Cybex Cloud Z -  Anna K 2019 Fashion Collection

Cybex Cloud Z - Anna K 2019 Fashion Collection

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 332,95 € s DPH
 ks
Cybex Cloud Z - Birds of paradise 2019 Fashion Collection

Cybex Cloud Z - Birds of paradise 2019 Fashion Collection

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 332,95 € s DPH
 ks
Cybex Cloud Z - Koi Crystalized 2019 Fashion Collection

Cybex Cloud Z - Koi Crystalized 2019 Fashion Collection

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 332,95 € s DPH
 ks

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info