Cybex by Jeremy Scott Aton Q Wings 2018

Cybex by Jeremy Scott Aton Q Wings 2018

Jeremy Scott je posledným rebelom medzinárodného sveta módy. Jeho tvorba dokáže pritiahnuť a je tým najhorúcejším témou medzi štýlovú elitou. Pri svojej druhej spolupráci so CYBEX Scott znova napína svoje revolučné svalstvo a mení paradigmy tak, že prináša nebo dole na zem. Slogan kolekcie "Adults Suck Then You Are One" a jeho ikonická krídla so zlatým zdobením ostro kontrastujú s klasickou čiernou farbou kolekcie. Vzrušujúce súznenie Scottová pop-artu a priekopníckeho funkčného dizajnu firmy CYBEX - nebesky-diabolské stretnutie!

  • Cena: 277,95 € s DPH

Dostupnosť: Možno zakúpiť len na predajni

Výrobca: Cybex

ATON Q
Sk. 0+, 0 - 13 kg, od narodenie až do cca 18 mesiacov

Bezpečnosť sa stretáva s dizajnom

Aton Q nadväzujú na úspechy svojich ložísk predchodcov zo série autosedačiek Aton v sk. 0+ a získava výnimočné hodnotenie 1.6 (good) od nemeckej spotrebiteľskej Testovacia organizácia Stiftung Warentest (Test 06/2014). ADAC hodnotí sedačku známkou "good". Od ÖAMTC získava autosedačka hodnotenie "good" s historicky najlepsi známkou za výnimočné ochranu pri bočnom náraze s použitím ISOFIX základni. V kategóriách bezpečnosti a škodlivých Latok získala hodnotenie "very good".

Teleskopická lineárnych ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. Systém).
Vyberateľná vnútorná vložka.
Výškovo nastaviteľný opierka hlavy s integrovaným vedením pásov.
Integrovaná sklapacie XXL slnečná Strieška.
Ako cestovný systém Nielen s kocik CYBEX Alebo gb.
Súčinnosť dômyselné teleskopické Lineárne ochrany pri bočnom náraze (L.S.P. Systém) a výškovo nastaviteľné opierky hlavy s integrovaným systémom pásov, zabezpečuje Najvyšším úroveň bezpečnosti a pohodlím. Nová funkciám, ktore zabezpečíme čo najplochejšej uhol Medzi hlavou, Krka a hrudníkom, znižuje riziko dýchacích problémová predčasne narodených a veľmi malých detí. XXL sklapacie slnečná Strieška s UVP50 + dokonale chráni pred slnečným žiarením a silným vetrom.

Teleskopicky L.S.P. SYSTEM
Teleskopická lineárnych ochrana pri bočnom náraze

Nová teleskopická ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System) absorbuje silu bočného nárazu v kombináciám s energiou absorbujúce škrupiny.
Novú teleskopicky Lineárne ochranu pri bočnom náraze je možné jednoducho individuálne nastaviť. Mená a adresy sily nárazu ŠÚ prenášané cez vytiahnutý bočné protektor pri dverách vozidla do škrupiny autosedačky. Flexibilný materiál a štruktúra detskej autosedačky potom silu nárazu absorbuje a odvádza preč od diétu.

AUTOMATICKÉ nastavením výšky AUTOSEDAČKY
pre Takmer plochou a ideálne pozíciám poležiačky

Jednou z najväčších výziev pre bezpečnostné expertov je čo najlepsie transport predčasne narodených a veľmi malých detí, ich krčné svalstvo a reflexy este nie su úplne vyvinuté. To mozem bohuzial Viest k Prepadnutie hlavy diéte dopredu počas spánku, čo Moze spôsobiť vážne dýchacími ťažkosti.
Spoločne s nemeckými zdravotnými špecialistami a pôrodnými asistentkami a s ohladom na výsledky mnohých testov, bola vyvinutá nová funkciám, ktora poskytuje najplochejšej možný uhol Lahu Medzi hlavou, Krka a hrudníkom. Je tak ZNÍŽENÁ riziko dýchacích problémový. S nastavením opierky hlavy sa automaticky mení uhol sedenia a autosedačka tak rastie spoločne s dieťaťom. S tymto automatickým nastavením poskytuje autosedačka viac priestory a pohodlím ai pre vacsie deti.

INTEGROVANÁ XXL SKLAPAC SLUNEČNÍ Strieška
perfektná ochrana pred vetrom a Zrkadlenie s UVP50 +

Pre maximálnu ochranu detskej pokožky Spĺňa XXL sklapacie Strieška prísny austrálsky štandard UVP50 + pro Slnečné ochranu.
Integrovaná extra veľká slnečná Strieška sa elegantne schová za farebne ladené tienidlo. Možno ju postupne roztiahnuť a poskytuje tak dostatok ochrany Nielen pred Zrkadlenie, ale ai pred vetrom a dažďom.

8-pozičné výškovo nastaviteľnú opierka hlavy
pre perfektnú ochranu, ktora rastie spoločne s dieťaťom

V kombináciám s teleskopickou Lineárne ochranou pri bočnom náraze zvyšuje výškovo nastaviteľnú opierka hlavy výnimočné bočnej ochrany autosedačky Aton Q.
S novou 8-pozičné výškovo nastaviteľnú opierka hlavy a integrovaným systémom pásov, sa dĺžka pásov nastavuje automaticky s nastavením opierky hlavy. Vďaka tajte funkciám nie je potrebne akekolvek vyvliekanie a prevliekanie pásov s veľkým rizikom nesprávneho použitím.

cestovný systém
Bezpečnosť, dizajn a mobilita v jednom

Detské autosedačky Aton Q možné Spoločne s kocik Nielen od firmy CYBEX, jednoducho premeniť na cestovný systém.
DNA dizajnu autosedačky Aton Q je vo vsetkych produktoch série PLATINUM ai v kočíkoch CYBEX. S pomocou jednoduchého adaptéru sa detská autosedačka Spoločne s kocik CYBEX Callisto, Topaz a Onyx premení na chytrý a harmonicky vyzerajúce cestovný systém.

FARBY A LÁTKY
Bezpečnosť, dizajn a funkčnosť

Pokračujeme v tradíciám módnych farieb produktov CYBEX a Preto hľa autosedačky PLATINUM prichádzajú vo Veľkom Výber farieb a dvoch rôznych Latok.
Jemná komfortné verze autosedačiek Platinum realitný 8 farebných kombinácií. Kolekce Plus dostala svoju charakteristickú vzhlad s exkluzívnou odolnou látkou s keprovým efektom vo vzhlad denim. Tiete detské autosedačky ŠÚ k dispozícii v 7 odlišných farbách.

funkcia:

Energiu absorbujúci škrupina - absorbuje sily nárazu a chráni dieťa
Extra široké Y-pásy - S mäkkým čalúnením pásov a rozkroku

Příslušenstvík dokúpenia:

Praktická ISOFIX základňa - Base Q-fix
Plastové zavádzača ISOFIX
Adaptér pre kočíky CYBEX
letný poťah

dĺžka / šírka / výška: 651, 440, 395-561 mm
váha: 4,6 kg

ECE R44 / 04, Dodatok 7, Sk. 0+

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Alternatívne produkty

Cybex Priam by Jeremy Scott Seat Lux + podvozok WINGS 2018

Cybex Priam by Jeremy Scott Seat Lux + podvozok WINGS 2018

Dostupnosť: Možno zakúpiť len na predajni

  • 1795,95 € s DPH
Cybex Priam by Jeremy Scott Hlboká vanička 2018

Cybex Priam by Jeremy Scott Hlboká vanička 2018

Dostupnosť: Možno zakúpiť len na predajni

  • 494,95 € s DPH
Cybex by Jeremy Scott športový kočík Mios Wings 2018

Cybex by Jeremy Scott športový kočík Mios Wings 2018

Dostupnosť: Možno zakúpiť len na predajni

  • 1323,95 € s DPH
Cybex by Jeremy Scott nosič Yema Tie Wings 2018

Cybex by Jeremy Scott nosič Yema Tie Wings 2018

Dostupnosť: Možno zakúpiť len na predajni

  • 332,95 € s DPH
Cybex by Jeremy Scott Fusak Priam Wings 2018

Cybex by Jeremy Scott Fusak Priam Wings 2018

Dostupnosť: Možno zakúpiť len na predajni

  • 177,95 € s DPH
Cybex by Jeremy Scott Taška na plienky Priam/Mios Wings 2018

Cybex by Jeremy Scott Taška na plienky Priam/Mios Wings 2018

Dostupnosť: Možno zakúpiť len na predajni

  • 207,95 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info