Cybex Priam by Jeremy Scott športový kočík Seat Lux Cherubs 2019

Cybex Priam by Jeremy Scott športový kočík Seat Lux Cherubs 2019

Tretia spolupráca CYBEX x Jeremy Scott sa nazýva "Cherubs" a spája humorné úpravy klasických motívov s pozoruhodnou farebnou paletou. Novým projektom PRIAM, MIOS, YEMA TIE a Cloud Q vytvoril Jeremy kusy urbanistického dizajnu, ktoré premieňajú vitalitu detstva do jednoduchého a moderného štýlu. Výsledok? CYBEX, ktorý vám dáva krídlaKočík Priam je drahokamom na korune produktov CYBEX Platinum. PRIAM je inovatívnym 3 v 1 systémom. To znamená, že jeden podvozok má tri rôzne použitia: ako cestovný systém s odpovedajúcou vaničkou, s našou víťaznou detskou autosedačkou Cloud Q alebo ako luxusný športový kočík. PRIAM z kolekcie Jeremy Scott je dômyselne pestrofarebný s jedinečným zlatým rámom, kolesá Trekking so zlatými lúčmi a samozrejme zlaté krídla na vaničke a športovej nadstavbe Lux Seat.

  • Cena: 1795,95 € s DPH

Dostupnosť: Možno zakúpiť len na predajni

Výrobca: Cybex

Popis produktu
Športový kočík: podvozok Trekking + športová sedačka SEAT LUX v dvoch farbách : Cherubs/Pink alebo Cherubs/Blue.

Od narodenia až do 17 kg (cca 4 roky)

Luxusný kočík CYBEX PRIAM Lux Seat z kolekcie Jeremy Scott prichádza s otočnou športovou nadstavbou, umožňujúcou dieťaťu sedieť po či proti smere jazdy. Polohovanie s pozíciou úplne do ľahu možno obsluhovať iba jednou rukou, takže je nadstavba perfektná už od narodenia. Zlaté krídla navyše dodávajú nádych elegancie, ktorý je neprehliadnuteľný.

 

typ: športové

Alternatívne produkty

Držiak nápojov CYBEX Priam/ Balios S 2019

Držiak nápojov CYBEX Priam/ Balios S 2019

Dostupnosť: 3-4 týždne

  • 18,95 € s DPH
 ks
Cybex By JEREMY SCOTT Cloud Z i-size WINGS 2019

Cybex By JEREMY SCOTT Cloud Z i-size WINGS 2019

Dostupnosť: Možno zakúpiť len na predajni

  • 440,95 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info