Joolz Day2 edícia Quadro + taška a fusak zadarmo

Joolz Day2 edícia Quadro + taška a fusak zadarmo

AKCIA Candies odporúča

Teraz v super akcii ku kočíku dostanete tašku na rúčku a fusak ZADARMO! Je nám veľkou radosťou všetkým našim zákazníkom predstaviť náš kompletne upravený a zdokonalený kočík nesúci meno Joolz Day2. Jeho novou hodnotou nie je iba fakt, že nielen dizajn, konštrukčné návrhy, ale aj produkcia je vedená priamo z Holandska. Týmto sme urobili ďalší krok k pozitívnemu a trvalému životnému štýlu.POZOR AKCIA !!!!Pri zakúpení setu kočíka Joolz Day² v dekore: QUADRO GRIGIO dostanete darček TAŠKU a FUSAK :) Pozor iba do vypredania zásob !!!

  • Cena: 1049 € s DPH

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

Výrobca: Joolz

V cene kočíka:

hlboká vanička
podvozok
športová nadstavba
košík
Joolz Day2: kočík ako žiadny iný

Ergonomika komfort, jedoduchost, elegancia, štýl, odolnosť.

Po mnohých úspešných rokoch nadišla tá správna chvíľa pre zmenu, a preto že model Joolz Day sa stal veľmi úspešným, rozhodli sme sa o vytvorenie jeho vylepšené verzie. Roky prieskumu trhu a v kruhu našich užívateľov vznikali impulzy, ktoré viedli k novému a kompletne upravenému modelu Joolz Day2 s 20 novými a zdokonalenými prvkami "pozitívneho dizajnu"! Joolz Day2 sa v západných krajinách stal jedinečným kočíkom, akým nie je žiadny iný. O tom svedčí nadšenie rodičia.

Dizajn kočíka Joolz Day2 nielen, že vznikol v Holandsku, je tam taktiež kostruován. Jedná sa o zjednotenie komfortu a ergonómie, jednoduchosti, elegancie a trvanlitosti - všetko v jednom. Hlavným zmyslom nášho tvorenia je: aby sa váš život zjedodušil a stal sa krásnym zážitkom. Týmto prezentujeme a pravdivo nazývame sloganom 'Positive Design'. Táto filozofia sa stala tradíciou i budúcnosťou. Na základe výskumu je viac než pravdepodobné, že. vedľa šťastných rodičov vyrastajú silné a radostné osobnosti ...

NOVÝ A VYLEPŠENÝ

neuveriteľne hladký a plynulý systém skladania
zdokonalená ergonómia
priestor a praktická ventilácie hlbokého dielu
ľahko dostupný priestor nákupného XL koša patrí medzi hlavné zreteľné pozitívne zmeny.
Avšak nejedná sa o jediné prvky vylepšení k vášmu objavovaniu!

ultra-ľahké pneumatiky - 100% bez možnosti defektu
šírka kočíka 59 cm - pre dokonalú mobilitu a schopnosť prejazdu úzkymi dverami
XL slnečná strieška vášmu dieťaťu zabezpečí tieň aj sviežu ventiláciu
vysoko uložené sedadlo, vďaka ktorému sa nemusíte nikdy neprirodzene k dieťaťu nakláňať a predovšetkým veľkou výhodou je možnosť spoločne stráveného obeda pri jednom stole, kedy vášho najmenšieho jednoducho spolu s kočíkom zasuniete k jedálenskému stolu.
závesný háčik na obľúbenú hračku
štyri odpružené kolesá
hypo-alergénne matrace s prídavnou podporou pre hlavičku
spona päť-bodového pásu doplnená o pomocné dômyselné magnetky ... a to je len polovica zo všetkých vymožeností.
Preto vás srdečne pozývame na prieskum kočíka a prežitie najlepšieho dňa dní 'the Best Day Ever'.

Joolz Day2 je výrazným vďaka svojmu aerodinamickému podvozku
mimoriadny vďaka doplnkom z eko-kože
sofistikovaným textilným materiálom.
Joolz pre vás kolekciu vyladil, pridal dve nové farby a vytvoril nové dekory rukovätí a madiel. Vyberajte z nových farebných kombinácií a vytvorte si jedinečný kočík v koncepte Joolz Tailor.

V neposlednom rade vás pozývame na zoznámenie sa s novými doplnkami, ktoré váš Best Day Ever s Joolz Day2 podporí .. Kompletná nová ponuka ladiace s kolekciami Joolz Earth, Studio, Quadro

O Joolz

Joolz sme rýchlo sa rozvíjajúca holandská spoločnosť z Amsterdamu. Veríme v šťastnej rodičovstva. Naše moto: len pozitívni rodičia môžu vychovať šťastné deti!

Preto ponúkame všetkým mladým rodinám pomoc pri budovaní základných kociek ich života a dávame iskru k rozžehnutí pozitivity. Hovorí sa tomu 'Positive Design'! Vytváranie víťazne ocenených, ergonomických, komfortných a štýlových kočíkov, autosedačiek a organických doplnkov, ktoré sú v súlade s živým a žiarivým životným štýlom nás každým dňom napĺňajú.

Spolu s touto filozofiou sme stále v hľadaní inovatívnych riešení, ktoré napomáhajú vytvárať vašu budúcnosť vo svetle. Využiteľné obalové materiály, projekt pralesa zrodenie Joolz Birth Forest (kde sadíme strom za Stome pri každom predanom kočíka), výrobné priestory v Holandsku a zhrnutím toho všetkého sa stalo vybudovanie nového sídla spoločnosti v Amsterdame vo zrekonštruovaných priestoroch historickej továrne do podoby "green Housed". Započali sme v roku 2004 a v v momentálne sa tešíme s pozitívnou spolupráce v 28 krajinách Európy, Ázie a Austrálie.

typ: kombinované

Alternatívne produkty

Joolz Footboard- Stupátko pre súrodenca

Joolz Footboard- Stupátko pre súrodenca

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 79 € s DPH
 ks
Joolz  iZi Go Modular by BeSafe

Joolz iZi Go Modular by BeSafe

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 279 € s DPH
Vyberte variant
BeSafe iZi Modular ISOfix Base 2017

BeSafe iZi Modular ISOfix Base 2017

Dostupnosť: 3-5 dní

  • 259 € s DPH
 ks
Joolz Uni2 pláštenka

Joolz Uni2 pláštenka

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 40 € s DPH
 ks
Joolz Uni2 komfortné tienidlo-clona pre Day2,3 a Geo2

Joolz Uni2 komfortné tienidlo-clona pre Day2,3 a Geo2

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 45 € s DPH
 ks
Joolz Day2 terénne predné/otočné kolieska

Joolz Day2 terénne predné/otočné kolieska

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 90 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info