Joolz iZi Go Modular by BeSafe

Joolz  iZi Go Modular by BeSafe

Candies odporúča

Joolz spoločne s BeSafe prišiel s riešením vytvoriť komfortnú, bezpečnú a elegantnúautosedačku: Joolz iZi Go Modular by Be Safe, ktorá dokonale doplní cestovný systém Joolz. Jedná sa o spojenie, kedy holandský Design plní a je v súlade s bezpečnostnými normami '' Scandinavian Safety '', ktorá je jednou z dvoch najprestížnejších na svete.

  • Cena: 279 € s DPH

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

Výrobca: Joolz

Joolz iZi Go Modular by BeSafe

Je ľahká (4,2 kg), s jednoduchou inštaláciou do automobilu aj na kočík Joolz s ergonomickým madlom pre jednoduché prenášanie. Autosedačka je určená pre deti do 12 mesiacov (40-75 cm) s pripútaním v protismere jazdy. Získala výborné ohodnotenie za inovatívne riešenie bezpečnosti pri bočnom náraze '' Side Impact Protection solution '' (SIP +), ktorý je zárukou vysokej bezpečnosti. Veľmi dômyselné magnetické polstrovanie uľahčuje ukladanie detí do autosedačky. Bezpečnostné popruhy a mäkký byteľný vankúš je taktiež plne a jedným pohybom nastaviteľný. Autosedačka Joolz je jednou z mála dosahujúcich najnovšej atesty UN r 129 zameraných na bezpečnosť detí.

Poťahy autosedačky možno ľahko vyprať v práčke. Dostupná v populárnych farbách Joolz: Parrot blue, Elephant grey a Black, všetko s XL slnečnou strieškou vrátane zabudovanej ventilácie a slnečnou ochranou UPF of 50+.

Modulárna evolúcia - tri v jednom

Joolz iZi Go Modular by BeSafe je súčasťou iZi Modulárneho - stavebnicového konceptu. Možná inštalácia na i-Size bázu, ktorá je určená aj pre autosedačku iZi Go Modular by BeSafe. Koncept iZi Modular concept bol ocenený cenou červenéhej bodky red hot design award for 2015.

typ: 0-13 kg
kategória: 0-13 kg

Alternatívne produkty

Joolz Footboard- Stupátko pre súrodenca

Joolz Footboard- Stupátko pre súrodenca

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 71,10 € s DPH
  • 79 € s DPH Zľava: 7,90 €
 ks
BeSafe iZi Modular ISOfix Base 2019

BeSafe iZi Modular ISOfix Base 2019

Dostupnosť: 3-5 dní

  • 259 € s DPH
 ks
 BeSafe baby zrkadlo

BeSafe baby zrkadlo

Dostupnosť: 7-10 dní

  • 13,90 € s DPH
 ks

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info