Letná sedačka Joolz Geo2

Letná sedačka Joolz Geo2

top produkt Candies odporúča

Joolz novo predstavuje populárny doplnok pre kočík Joolz Geo2Letne sedátko pre kočík patrí medzi prvoradé a elegantné doplnky perfektné riešenie práva pre letné horúce dni.Jedná sa o dokonalú vyváženosť medzi priedušnými sieťovými materiálmi.Všetko v dokonalej kombinácii niekoľkých faktorov, kedy je dieťatku ponúknutá možnost komfortného a ergonomického sedenia, které podporuje ventiláciu a pocit osvieženia.Letné sedáko dovolí letnému vánku prefúknuť skrz sieťovinu sedátok Joolz Day alebo Joolz Geo, aby sa dieťatko i napriek teplých letných dní udržalo v dokonalej kondícii.Samozrejmosťou je, nielen že je funkčné a štýlové, ale s veľkou rozvahou je navrhnuté pre obidva modely Joolz.Polstrovanie popruhov i čierna sieťovina zachovávajú eleganciu a dokonale ladí so všetkými farbami kočíka Joolz day a Joolz Geo.

  • Cena: 85 € s DPH

Dostupnosť: Dočastne nedostupné

Výrobca: Joolz

O značke JOOLZ

Joolz rychle rozvíjajúca sa holandská společnosť z Amsterdamu ( založená roku 2004 ) ustavične pracuje na designu a vytváraní ergonomických kočíkov a ich doplnkov.

Naše kočíky aú navrhnuté tak, aby ladili s ľudským telom rodičov a detí a stále si zachovávajú štýl a komfort. Preto niet divu, že kočík Joolz Geo získal prestížne ocenenie \"Best of the Best\" ( " najlepší z najlepších" ) Red Dot Design Award v roku 2015.

Naším cieľom je inšpirovať rodiny k pozitívnemu štýlu života, od chvíle pred narodením až po prvé dni v škole. Túto filozofiu nazýváme Positive Design, jeho otlačok si nesú naše ergonomické výrobky, využiteľné obaly a les zrodenia Joolz.

Preto je nám radosťou spolupracovať s aktivnymi rodičmi a předovšetkým usilujeme o dlhú životaschopnosť našich produktov. V súčasnosti je značka Joolz dostupná v 25 krajinách Európy, Ázie a Austrálie.

Alternatívne produkty

Joolz Geo2 kočík kombinovaný edícia Earth MONO

Joolz Geo2 kočík kombinovaný edícia Earth MONO

Dostupnosť: Vypredané

  • 849,15 € s DPH
  • 999 € s DPH Zľava: 149,85 €
Joolz Geo2 kočík kombinovaný edícia Studio MONO

Joolz Geo2 kočík kombinovaný edícia Studio MONO

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 934,15 € s DPH
  • 1099 € s DPH Zľava: 164,85 €
Vyberte variant
Joolz Geo2 kočík kombinovaný edícia QUADRO MONO

Joolz Geo2 kočík kombinovaný edícia QUADRO MONO

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 934,15 € s DPH
  • 1099 € s DPH Zľava: 164,85 €
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info