Cybex Priam Lux Seat Anna K 2019

Cybex Priam Lux Seat Anna K 2019

must have

LUX SEAT PRIAM ANNA K športová nadstavbaTúto otočnú športovú nadstavbu možno vďaka svojej dômyselnej konštrukcii úplne sklopiť a je tak použiteľná už od narodenia dieťaťa. Je vybavená rozšíriteľnou XXL slnečnou strieškou s UVP50 + ochranou pred slnkom a pohodlnou vložkou, ktorá dieťaťu poskytuje užitočnú podporu.Výška nadstavby je prispôsobená bežnej výške stola a kočík tak možno používať aj ako stoličku. Opierku nôh je možné nastaviť do niekoľkých pozícií a pásy sú vybavené extra mäkkým a príjemným polstrovaním. vlastnosti:Možnosť použitia po i proti smeru jazdyXXL slnečná strieška s UVP50 +Pohodlná vnútorná vložkaMožné použiť ako stoličkaMadlo z napodobeniny kože s možnosťou otvorenia do stranyPolohovateľná opierka nôhPolstrovanie pásovVr. pláštenkyOd narodenia do 17 kg (cca 4 roky)

  • Cena: 381,95 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: Cybex


Vzájomné pôsobenie jemnosti a sily sa pri objavovaní i odpočinku odráža v nových prevedeniach kočíku MIOS, PRIAM, nosidle YEMA TIE a autosedačky CLOUD Q - Intergalaktická vesmírne plavidlá pre malé lovca hviezd. Z každej prechádzky sa tak stane dobrodružný rokov po meste.
Odpočítavanie začalo. Šťastnú cestu!

So Cybex a Annou K neexistujú žiadne hranice či obmedzenia.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info