Stokke Scoot Predlžovacia Strieška

Stokke Scoot Predlžovacia Strieška

Stokke Scoot predlžovacia strieška pre hravé komfortné mestské prechádzky. Nová strieška Stokke® Scoot ™ ponúka vášmu dieťaťu výnimočný štýl a funkčnosť.

  • Cena: 44,10 € s DPH
  • Pred zľavou: 49 €
  • Zľava: 4,90 €

Dostupnosť: SKLADOM, vystavené na predajni BA

Výrobca: Stokke®

Predlžovacie tieňovanie, UPF 50 textil vzdušné vetranie pracujú Spoločne pre vášho malého cestujúceho a pohodlné prechádzky mestom. Vyberte si sedačku pre vás Stokke® Scoot ™ pridajte farbu strechy k vytvoreniu svojej vlastnej kombinácii. Potom si užívajte Scootovaní po meste Spoločne. Funkcia Inteligentne navrhnuté pre hravo komfortné mestské prechádzky Predlžovacia Strieška s UPF 50 ochranou. Šilt možno sklopiť alebo dať dole keď nie je v prevádzke. Extra rozšírenie pre lepšiu ochranu dieťaťa. Ventilačná oblasť pre väčší komfort. Vodeodolná látka. Farebné možnosti pre svoj Vlastný Stokke Scoot Zloženie materiálu: polyester Kompatibilné ku Stokke® Scoot ™ od sériového cisla 118AA0040583. (Vylepšená verzia od septembra 2014)

typ: striešky

Alternatívne produkty

Stokke® Scoot V2 Vanička 2019

Stokke® Scoot V2 Vanička 2019

Dostupnosť: SKLADOM, vystavené na predajni BA

  • 184 € s DPH
  • 230 € s DPH Zľava: 46 €
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info