Stokke Scoot Softbag 2017

Stokke Scoot Softbag 2017

AKCIA

Stokke ® Scoot Softbag je nové príslušenstvo určené špeciálne pre kočík Stokke® Scoot. Táto vložná taška do kočíka je vhodná pre použitie od narodenia do približne šesťich mesiacov veku dieťaťa. Bezpečné miesto pre malých cestujúcich.S extra polstrovaním a nastaviteľným hlavovým otvorom, pomôže udržať vaše dieťa stabilné. Stokke® Stokke ® Scoot Softbag je nové príslušenstvo určené špeciálne pre kočík Stokke® Scoot. Táto vložná taška do kočíka je vhodná pre použitie od narodenia do približne šesťich mesiacov veku dieťaťa. Bezpečné miesto pre malých cestujúcich.

  • Cena: 47,40 € s DPH
  • Pred zľavou: 79 €
  • Zľava: 31,60 €

Dostupnosť: 3-4 týždne

Výrobca: Stokke®

S extra polstrovaním a nastaviteľným hlavovým otvorom, pomôže udržať vaše dieťa stabilné. Stokke® SoftBag je jemná vložná taška, ktorá je ideálna pre deti na cestách! Navrhnutá z priedušného materiálu, aby zabezpečila vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, Scoot Soft Bag má tiež extra pevný základ a odnímateľný kryt. Farebne dokonale zodpovedá kočíku Stokke® Scoot.CHARAKTERISTIKA:Vhodné od narodenia do cca 6 mesiacov.Priestranný vak (vnútorný rozmer: L: 82 cm, V: 30 cm).Mäkké polstrovanie pre všetky potrebné miesta.

Alternatívne produkty

Stokke® Scoot™ Softbag 2019

Stokke® Scoot™ Softbag 2019

Dostupnosť: Na otázku

  • 32 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info