Inglesina Aptica Duo 2 v 1 kombinovaný kočík

Inglesina Aptica Duo 2 v 1 kombinovaný kočík

NOVINKA

Modelom Aptica pokračuje taliansky výrobca kočíkov Inglesina v zameraní na bezpečnosť a pohodlie dieťaťa vo všetkých aspektoch. Využíva pritom svoju viac ako 50 ročnú skúsenosť s výrobou kočíkov aj prepojenie na najväčší tím zdravotníckych expertov z odboru neonatológia z bolonskej nemocnice. Výsledkom sú ďalšie vylepšenia hlbokej vaničky a úplne nový podvozok Aptica, zodpovedajúce životnému štýlu modernej rodiny.

  • Cena: 849 € s DPH

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

Výrobca: Inglesina

Systém Aptica 2v1 obsahuje doteraz najväčšiu a najpriestrannejšia hlbokú vaničku od Inglesiny s vylepšenou podložkou Welcome Padt, vyvinutú pre novorodencov v spolupráci s neonatológom, a zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy, chrbtice i nožičiek dieťaťa. Stojan Stand UpTM rozširuje možnosť použitia takto vybavenej vaničky aj domov, a tak keď dieťa zaspí na prechádzke, bude v spánku pokračovať aj doma. Treťou časťou systému je vylepšená športová sedačka, veľmi priestranná, ale aj schválená pre použitie až do 22 kg hmotnosti dieťaťa.

Systém APTICA 2v1 sa skladá z:

hlbokej vaničky APTICA,
podložky Welcome Padt,
športovej časti so strieškou a nánožníkom,
podstavca Stand Up pre vaničku a z
podvozka APTICA.
Vanička kočíka vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej veľmi pevnej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Nová je tiež dečka, ktorá je dvojpolohová a veľmi uľahčuje manipuláciu s dieťaťom pri jeho vkladaní alebo odstraňovaniu z a do kočíka. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome Padt, ktorú možno, až dieťa povyrastie (3-4 mesiac) odňať. Vanička je plne ventilovaná sietí v strieške, otvorom na čele vaničky aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Úplne nová športová sedačka kočíka, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg to je prakticky do 4 rokov! Je tiež priestranná a vhodná aj pre vyššie deti. Naviac je teraz vybavená predĺženou, nastaviteľnou opierkou nožičiek. Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacia až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečné clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chrání. Okienko v strieške umožňuje priehľad aj keď je sedačka orientovaná po smere jazdy.

Stojan Stand UpTM. Po návrate z prechádzky sa hodí praktický a hygienický Stand UpTM, stojan na umiestnenie vaničky alebo autosedačky v byte. Bábätko tak môže nerušene spinkať ďalej v dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku. Pre krátke zdriemnutie alebo ako náhradu detského lehátka vo výške stola je možné nasadiť na Stand UpTM tiež autosedačku Cab.

Nový matrac Welcome Padt pre hlbokú vaničku. Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých "rozhodujúcich" týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca "Welcome Padt". Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka "START MATT". Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky). V kočíku APTICA je Welcome Padt vyrobená s poťahom z bambusového vlákna.

Mrštný a kompaktný, len 50 cm široký podvozok APTICA s teleskopicky nastaviteľnou rukoväťou, prejde najužšími priestormi. Neprekvapí vás malý výťah, tesne zaparkované autá, nedostatok priestoru medzi regálmi v obchode. Pritom má veľké, gélové kolesá s guličkovými ložiskami pre zníženie námahy pri jazde. Predné natáčacie o priemere 190 mm, zadné brzdené majú priemer 260 mm. Je vybavený veľkým košom so zosilneným dnom, s uzatvárateľnou časťou so zipsom. Reflexná linka na košíku zvyšuje bezpečnosť vo večerných hodinách. Rozložíte ho a zložíte len jednou rukou. Zložený na rovine stojí sám a rukoväť zostáva hore a čistá, bez kontaktu so špinavou zemou.

Alternatívne produkty

Inglesina Aptica Back Bag 2019- Prebaľovacia taška

Inglesina Aptica Back Bag 2019- Prebaľovacia taška

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 60 € s DPH
Vyberte variant
 Inglesina Aptica Dual Bag - Prebaľovacia taška

Inglesina Aptica Dual Bag - Prebaľovacia taška

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 99 € s DPH
Vyberte variant
Inglesina Aptica - Športový kočík 2019

Inglesina Aptica - Športový kočík 2019

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 415 € s DPH
Vyberte variant
AKCIA! Kombinovaný kočík Inglesina Aptica Quattro 4 v 1 2019 + fusa a pláštenka zadarmo!

AKCIA! Kombinovaný kočík Inglesina Aptica Quattro 4 v 1 2019 + fusa a pláštenka zadarmo!

Dostupnosť: SKLADOM, vystavené na predajni BA

  • 949 € s DPH
Vyberte variant
Inglesina Auto Kit - pásy do vaničky

Inglesina Auto Kit - pásy do vaničky

Dostupnosť: 2 - 4 týždne

  • 56 € s DPH
 ks
Inglesina pláštenka na hlbokú vaničku kočíka

Inglesina pláštenka na hlbokú vaničku kočíka

Dostupnosť: 7-10 dní

  • 42 € s DPH
 ks
Inglesina pláštenka na športový sedák

Inglesina pláštenka na športový sedák

Dostupnosť: 7-10 dní

  • 35 € s DPH
 ks

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info