Stokke Home Komoda SUPER AKCIA

Stokke Home Komoda SUPER AKCIA

top produkt Candies odporúča

AKCIOVÁ cena sa vzťahuje na vystavenú komodu. Možné je kúpiť ju len s prebaľovacou podložkou, na ktorú je tiež 20% zľava. Úložný priestor pre detské oblečenie , hračky a poklady Komoda Stokke Home spolu s prebaľovacou podložkou má ideálnu výšku pre prebaľovaní vášho bábätka . Priestranné , mäkké zatváranie zásuvky ponúkajú dostatok priestoru a dávajú ľahký prístup a vždy mate dieťa pod dohľadom.

  • Cena: 319,20 € s DPH
  • Pred zľavou: 399 €
  • Zľava: 79,80 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Stokke®

V závislosti na tom, Ako si zariadite izbu, prebaľovacía podložka má dve varianty umiestnení na komode. Otvorený priestorov: pre vaše nohy pod komodou ponúka možnosť byť bližšie k svojmu babatko pri prebaľovaní. Škandinávsky dizajn a odolné materiály - to je klasický kus nábytku, ktory vám poslúž dlhé roky.

vlastnosti: priestranny zásuvky s mäkkým a tichým dojazdom. Otvorený priestor: pre vaše nohy pod komodou. Vyrobené z odolného masívneho bukového dreva a MDF. Je Súčasťou konceptu Stokke® Home ™: robustná základňa jednotka pre prebaľovacím podložku. Sada obsahuje komody s Troma zásuvkami. Materiály: MDF - drevovláknitá doska strednej hustoty (čelá zásuviek, hore, dole a po stranách), nohy - bukové drevo Rozmery produktu (dĺžka x výška x šírka) v cm: 73x88x50 Hmotnosť výrobku v kg: 40 (dve krabice)

Alternatívne produkty

Stokke Home Prebaľovacia Podložka SUPER AKCIA

Stokke Home Prebaľovacia Podložka SUPER AKCIA

Dostupnosť: SKLADOM, vystavené na predajni BA

  • 159,20 € s DPH
  • 199 € s DPH Zľava: 39,80 €
 ks

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info