Cybex Sirona S- Isize Gold Line

Cybex Sirona S- Isize  Gold Line

NOVINKA top produkt

CYBEX SIRONA 0-18 kg (0-cca 4 roky). Revolučne prakticky kombinovaná autosedačka. Pozor! V záujme bezpečnosti Vášho dieťaťa firma Cybex odporúča, aby bol každý zákazník, riadne oboznámený s jej správnou montážou a používaním priamo na predajnom mieste. Ak chcete pre svoje dieťa maximum bezpečia, potrebujete produkt, ktorý spĺňa túto požiadavku v každom smere. Pri vývoji CYBEX SIRONA boli prevzaté najlepšie technológie na svete z oblasti detskej bezpečnosti a vložené do produktu, ktorý zatieňuje všetko, čo prišlo pred ním.

  • Cena: 400,95 € s DPH

Dostupnosť: 2 týždne

Výrobca: Cybex

V porovnaní s bežnými autosedačkami so systémom pásov v pozícii v smere jazdy, znižuje autosedačka v pozícii proti smeru jazdy riziko zranenia v prípade čelného nárazu až o 80% menšie riziko.

ZMEŇTE POHĽAD - CYBEX SIRONA! Pozícia proti smeru jazdy - od narodenia až do 18 kg (0 - cca 4 roky). Jednoduché vstupné a výstupné pozície. Pozícia po smere jazdy - od cca 9 mesiacov - 4 roky.

JEDNODUCHÝ VSTUP Aj VÝSTUP! Šikovný 360 ° otočný systém rodičom uľahčí život a chrbtát. Zjednodušuje zmenu medzi pozíciou proti smeru jazdy a pozíciou v smere jazdy bez nutnosti vybrať sedačku von. Výstup a nástup je jednoduchý, vďaka možnosti otočenia autosedačky do strany iba jedným kliknutím.

INŠTALÁCIA JEDNÝM KLIKNUTÍM! Sirona využíva na zabezpečenie systém ISOFIX v automobile a nepotrebuje tak ďalšie upevnenie. Podpera vpredu pomáha absorbovať sily nárazu v prípade čelného stretu a zároveň poskytuje dodatočnú stabilitu. Táto upevňovacia technológia minimalizuje chyby pri inštalácii a optimalizuje ochranný efekt.

TECHNOLÓGIA SEAT-TO-CHASSIS (SEDAČKA-K-RÁMU) Inovatívna technológia SEAT-TO-CHASSIS vytvára priame spojenie medzi rámom a sedačkou. V prípade nehody je sila nárazu prevedená priamo do rámu, čo súčasne aktivuje bezpečnostné prvky auta ajsedačky a začne tak proces rozloženia sily nárazu v čo najskoršej fáze nehody. (Patentované)

TELESKOPICKÁ LINEÁRNA ochrana pri bočnom náraze. Či už v polohe proti alebo v smere jazdy, systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze (LSP) autosedačky CYBEX SIRONA, zvyšuje úroveň bezpečia pri bočnom strete, LSP systém možno individuálne nastaviť podľa pozície autosedačky a typu vozidla a v kombinácii s ochranou ramien a hlavy absorbuje silu bočného nárazu. (Patentované)

NASTAVITEĽNÝ BEZPEČNOSTNÝ PULT! V pozícii po smere jazdy je dieťa chránené nastaviteľným bezpečnostným pultom. Tento systém funguje ako nafúknutý airbag, ktorý absorbuje energiu nárazu celým jeho povrchom. V porovnaní s bežnými 5-bodovými pásmi je zaťaženie krku znateľne nižšie. Zároveň vďaka novému integrovanému upevňovaciemu systému už nie je potrebné bezpečnostný pult upevňovať pomocou bezpečnostného pásu automobilu. (Patentované)

Vlastnosti:

- pozícia proti smeru jazdy od narodenia do cca. 4 rokov (0-18 kg) s 5-bodovým systémom pásov znižuje riziko vážnych alebo smrteľných zranení pri čelnom strete bez obmedzovania dieťaťa

- voliteľná pozícia po smere jazdy od cca 9 mesiacov do cca 4 rokov (9-18 kg) s bezpečnostným pultom bez žiadneho obmedzovania ponúka najlepšiu ochranu dieťaťa vo chvíli, keď už je prílišveľké

- inštalácia ISOFIX jedným kliknutím (v pozícii po i proti smeru jazdy) jednoduchá a rýchla inštalácia pre viac bezpečia a menej rizika nesprávneho použitia. Opora poskytuje dodatočnú stabilitu a napomáha absorbovať energiu pri čelnom strete.

- technológia "Sedačka ku konštrukcii" (Seat to Chassis) (patentované) tvoria priame spojenie medzi automobilom a autosedačkou. V prípade nehody sú bezpečnostné mechanizmy autosedačky a automobilu aktivované súčasne. Proces absorpcie nárazu tak začína vo veľmi blízkej fáze.

- nastaviteľný bezpečnostný pult (patentované) funguje rovnako ako nafúknutý airbag absorbujúci silu čelného stretu a chráni dieťa v pozícii po smere jazdy od zranenia krku bez jeho obmedzovania. Nie je potrebné

- 5-bodový systém pásov (pre použitie v pozícii proti smeru jazdy) pohodlný, užívateľsky prívetivý systém pásov s jemnou podložkou ramien, pásu a rozkroku.

- rozmanité sklápania jednou rukou robí cestovanie viac pohodlné. V pozícii proti smeru jazdy 7 pozícií, v pozícii po smere jazdy 5 nastaviteľných pozícií.

- možnosť výškovo nastaviť opierku hlavy jednou rukou, jednoduché a rýchle nastavenie do najlepšej a najbezpečnejšie pozície

- 10 rôznych polôh

- priedušný poťah možné prať v práčke pri 30 °

typ: 0-18 kg
kategória: 0-18/0-25 kg

Alternatívne produkty

Cybex Sirona Q i-Size Platinum Line

Cybex Sirona Q i-Size Platinum Line

Dostupnosť: 2 týždne

  • 468,95 € s DPH
Vyberte variant
Cybex Sirona M2 i-Size

Cybex Sirona M2 i-Size

Dostupnosť: 2 týždne

  • 388,95 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info