Inglesina Espresso 2018

Inglesina Espresso 2018

novinka

S predĺženou opierkou chrbta, ktorú je možné sklopiť aždo vodorovnej polohy a podložkou pod nožičkami je vhodné hneď od narodenia až do hmotnosti 15kg. Veľmi ľahká konštrukcia, kompaktné rozmery, veľké kolesá, to všetko uľahčuje použitie.

  • Cena: 269 € s DPH

Dostupnosť: 7-10 dní

Výrobca: Inglesina


Je tak praktické, ľahké a kompaktné. Espresso 2018 má vylepšené centrálne ovládanie predĺženej opierky chrbta a tiež nastaviteľnou podložku pod nožičky. Môže sa tak používať hneď od narodenia dieťaťa. Veľké kolesá a odpruženie znamenajú pohodlnú jazdu pre dieťa a pohodlné prechádzky pre rodičov v meste aj v ľahšom teréne. Jeho nízka hmotnosť a dokonalá ovládateľnosť tieto vychádzky výrazne uľahčujú. Výškovo nastaviteľná rukoväť je skvelá pre rodičov akékoľvek postavy. Tiež dostatok miesta pre nohy rodičov, ktorí s kočíkom idú, činí prechádzky príjemnejšie. Predné madlo (ktoré možno otvoriť a zatvoriť) umožňuje ľahké umiestnenie dieťaťa do kočíka. V zloženom stave je tak kompaktný, že zdvíhanie, prenášanie a preprava sú hračka! Rafinovaný nánožník v štýle Inglesiny, priestranný košík s reflexnými prvkami a praktická pláštenka sú v sériovej výbave.

typ: športové

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info