Cybex Sirona M2 i-Size

Cybex Sirona M2 i-Size

novinka top produkt

Autosedačka Cybex Sirona M2 i-SizeBezpečne v pozícii proti smeru jazdy až do 105 cm výšky vášho dieťaťaObshahuje Base M Nová autosedačka CYBEX Sirona M2 i-Size spĺňa nové európske požiadavky a predpisy pre autosedačky ECE R-129. Nová \"i-Size norma\" uvádza, že deti vo veku 15 mesiacov a menej, musia cestovať v autosedačkách v pozícii proti smeru jazdy, ktorá je mnohými bezpečnostnými expertmi považovaná za najbezpečnejší spôsob prepravy. Medzi týchto expertov sa radia aj spotrebiteľské a zdravotné organizácie, ako napr. ADAC a nemecká nezávislá testovacia organizácia Stiftung Warentest.

  • Cena: 388,95 € s DPH

Dostupnosť: 2 týždne

Výrobca: Cybex

Vlastnosti:

V pozícii proti smeru jazdy až do 105 cm, cca 4 roky.
V smere jazdy od 16 mesiacov a 76 cm.
Integrovaný L.S.P. Systém.
Polohovanie jednou rukou.
Výškovo nastaviteľná opierka hlavy.
Nacvakávací systém uchytenia vo vozidle (sedačka na báze)
Inštalácia systémom Isofix

V autosedačke CYBEX Sirona M2 i-Size možno dieťa prevážať v pozícii proti smeru jazdy od jeho narodenia až do 105 cm telesnej výšky (cca 4 roky). Nový, dômyselný desing poskytuje viac priestoru na nohy aj väčším deťom. Autosedačka samotná však príliš veľa miesta nezaberá a možno ju používať aj v menších vozidlách. Dodatočné funkcie, ako napr. Polohovanie jednou rukou, uľahčujú každodenné používanie.

Bezpečne v proti smere jazdy od narodenia až do cca 4 rokov
Výrazne znižuje riziko zranenia pri čelnom náraze.
Nová Sirona M2 i-Size vám umožňuje prevážať dieťa v pozícii proti smeru jazdy od jeho narodenia až do výšky 105 cm (cca 4 roky).
Nacvakávací systém pre zmenu pozície
V závislosti na postave môžu mať staršie deti, sediace proti smere jazdy nedostatok priestoru na nohy.
V takom prípade možno autosedačku CYBEX Sirona M2 i-Size používať so systémom pásov v pozícii po smere jazdy (od 16 mesiacov a 76 cm výšky dieťaťa; až do 105 cm).
INTEGROVANÁ LINEÁRNA ochrana pri bočnom náraze
Integrované protektory lineárnych ochrany pri bočnom náraze (L.S.P. Systém), vyklopenej na strane pri dverách vozidla, znižujú silu bočného nárazu vo veľmi blízkej fáze kolízie.
Či už v pozícii po či proti smeru jazdy, integrovaná lineárny ochrana pri bočnom náraze autosedačky CYBEX Sirona M2 i-Size (L.S.P. Systém) zvyšuje úroveň bezpečia v prípade nárazu z boku. L.S.P. systém možno vyklopiť a v kombinácii s protektory hlavy a ramien znižuje silu bočného nárazu.
Pohodlná ochrana
12pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov, ktorá rastie s vaším dieťaťom.

Energiu absorbujúca škrupina - Absrobuje sily nárazu a chráni dieťa

Polohovanie jednou rukou - Jednoduché nastavenie do požadovanej pozície (proti smeru jazdy: 5 pozícií; po smere jazdy: 2 pozície)

typ: 0-18 kg
kategória: 0-18/0-25 kg

Alternatívne produkty

Cybex Sirona S- Isize  Gold Line

Cybex Sirona S- Isize Gold Line

Dostupnosť: 2 týždne

  • 400,95 € s DPH
Vyberte variant
Cybex Sirona Q i-Size Platinum Line

Cybex Sirona Q i-Size Platinum Line

Dostupnosť: 2 týždne

  • 468,95 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info