Cybex Aton Q PLUS Platinum Line 2018

Cybex Aton Q PLUS Platinum Line  2018

Designová edícia.  S nastavením opierky hlavy sa automaticky mení uhol sedenia a autosedačka tak rastie společne s dieťatkom. S týmto automatickým nastavením poskytuje autosedačka viac priestoru a pohodlia tiež pre väčšie deti.

  • Cena: 186,95 € s DPH

Dostupnosť: 2 týždne

Výrobca: Cybex

Pre maximálnu ochranu detskéj pokožky splňuje XXL sklápacia strieška prísny austrálsky štandard UVP50+ pre slnečnú ochranu. Integrovaná extra veľká slnečná strieška sa elegantne schová za farebne ladené tienidlo. Možno ju postupne roztiahnuť a tak poskytuje dostatok ochrany nie len pred slnkom, ale tiež pred vetrom a dažďom. 8-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy: s novou 8-pozičnou výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a integrovaným systémom pásov, sa dĺžka pásov nastavuje automaticky s nastavením opierky hlavy. Vďaka tejto funkcii nie je potreba akéhokoľvek vyvliekania a prevliekania pásov s veľkým rizikom nesprávneho použitia. Cestovní systém: detskú autosedačku Aton Q možno společne s kočíkmi nie len od firmy CYBEX, jednoducho premeniť na cestovní systém. S pomocou jednoduchého adaptéru sa detská autosedačka společne s kočíkmi CYBEX Callisto, Topaz a Onyx premení na chytrý a harmonicky vyzerajúci cestovný systém. Farby a látky: Pokračujeme v tradícii módnych farieb produktov CYBEX a preto aj autosedačky PLATINUM prichádzajú vo veľkom výbere farieb a dvoch rôznych látok. Jemná komfortná verzia autosedačiek Platinum ponúka 10 farebných kombinácií. Kolekcia plus dostala svoj chrakteristický vzhľad s exkluzívnou odolnou látkou s krepovým efektom vo vzhľade denim. Tieto detské autosedačky sú k dispozícii v 5 odlišných farbách.

Funkcie:

- nová 8-pozičná výškovo nastavitelná opierka hlavyXXL

- slnečná strieška s UVP50+ vhodná k tvorbe cestovného systému

- možnosť najploššieho uhlu medzi hlavou, krkom a hrudníkom dieťatka

- inštalácia pomocou pripojenia ISOFIX alebo pomocou bezpečnostného pásu

- vylepšená lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System)

Príslušenstvo k dokúpeniu:

- ISOFIX základňa

- letný poťah

- zimný fusak

- adaptér pre kočíky CYBEXISOFIX

- zavázdače pre Aton Q Base-fix

Rozmery:

- d/š/v: 41,2x43,9x51,1-56,1cm

- váha: 5.1 kg

- nosnosť: 13kg, ECE R-44/04, Sk. 0+

typ: 0-13 kg
kategória: 0-13 kg

Alternatívne produkty

Cybex Aton Q Platinum Line 2018

Cybex Aton Q Platinum Line 2018

Dostupnosť: 2 týždne

  • 162,95 € s DPH
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info