Stokke® MyCarrier™Front and Back 2019 + podbradník zadarmo

Stokke® MyCarrier™Front and Back  2019 + podbradník zadarmo

top produkt

Nosič Stokke® MyCarrier™ bolo stvorené s dôrazom na voľný pohyb a jednoduché použitie. Je transformovateľné do troch rôznych pozícií podľa toho, ako vaše dieťatko rastie. Nosítko s ergonomickým know-how je bezpečné a komfortné pre vás a vaše dieťa. Vyrobené z ekologicky šetrných materiálov ako, od Stokke ® očakávate. MyCarrier je vhodné pre deti od narodenia (min. váha 3,5 kg) až do 3 rokov (max. váha 15kg).

  • Cena: 103,35 € s DPH
  • Pred zľavou: 159 €
  • Zľava: 55,65 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Stokke®

Pozícia vpredu: Hlavný postroj s predným nosičom je vhodný pre prepravu dieťaťa od 53 cm alebo 3,5 kg. Pozícia dieťaťa smerom k vám sa používa s nastavenou opierkou na hlavičku. Každé dieťa je iné a tak možno nosítko celkovo veľkostne prispôsobiť pre vaše dieťa. V pozícii dieťaťa smerom od vás dieťa pohodlne sedí s dobrou oporou chrbta, sedacích svalov a stehien. Vždy sa uistite, že dieťa má dostatok priestoru okolo úst a nosa, aby mohlo voľne dýchať. Deti potrebujú zmenu, preto odporúčame používať nosítko zo začiatku po obmedzenú dobu na 10-15 minút.

Pozícia vzadu: Hlavný postroj so zadným nosičom je vhodný pre prepravu dieťaťa, ktoré samo sedí a je väčšia ako 72 cm. Maximálne zaťaženie je 15 kg. Pri nosení dieťaťa na chrbte musí byť použitá hliníková výstuha. Uistite sa, že je správne nasadená podľa návodu.

Hlavné postroje pre rodičov: Na oboch stranách nájdete praktické vrecká na karty kľúče, atď

Možnosť dokúpiť praktický set podbradníkov (2ks v balení) k nosičom MyCarrier™ Bib v béžovej farbe 19,00,-

Alternatívne produkty

Stokke® MyCarrier™ Bib

Stokke® MyCarrier™ Bib

Dostupnosť: SKLADOM

  • 9,50 € s DPH
  • 19 € s DPH Zľava: 9,50 €
Vyberte variant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o pozžitých súboroch cookies a a ko je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov tu:  Viac info